Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kolednik

18 stycznia 2016, 23:17

Różowy to 2 kolor na mojej liście znienawidzonych z dzieciństwa.

Avatar SztefanBonaparte

22 lipca 2014, 17:19

Te buty są ochydne :p

Avatar
Konto usunięte

22 października 2015, 20:14

Avatar gabisoch

27 maja 2015, 18:38

Mam propozycję ! może te różowe?

Avatar jeja767

2 grudnia 2013, 14:46

Nie no jebłem.

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 21:09

Dlaczego w oknie jest Obama?

Avatar niszczyciel2011

1 grudnia 2013, 21:21

no właśnie :D HAHA

Avatar kiroma

1 grudnia 2013, 21:38

@niszczyciel2011: Eee... Afera z NSA, Szpiegostwo? Coś słyszało się?

Avatar AdiXiks

1 grudnia 2013, 21:59

Już miałem to napisać

Avatar niszczyciel2011

1 grudnia 2013, 23:06

@kiroma: troche sie słyszało

Avatar ozzie89

2 grudnia 2013, 01:33

tyle że to nie Obama...

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2013, 14:25

@ozzie89: a noto cofam, a może to jeden z facetów w czerni?

Avatar Pottermanka

2 grudnia 2013, 10:52

Midget Porn? Naprawde? xDD

Avatar amekninja555

1 grudnia 2013, 20:40

A ja nigdy na RedTube'a nie wchodziłem... :P

Avatar AdiXiks

1 grudnia 2013, 22:01

@amekninja555: Gratulacje, naucz mnie tego mistrzu

Avatar amekninja555

1 grudnia 2013, 22:23

@AdiXiks: Nie potrafię uczyć! :D

Avatar siemek22

2 grudnia 2013, 10:24

@amekninja555: Rozumiem cię,też wolę PornHuba

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2018, 01:22

@amekninja555: heh, no, pornhub lepszy xd

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 21:33

Obama zna twoją historie przeglądarki na pamięć;)

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 21:40

noto już po mnie!!!

Avatar niszczyciel2011

1 grudnia 2013, 21:21

haha

Avatar as13zx

1 grudnia 2013, 21:05

Heh facet za oknem.

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2013, 20:40

Lepszy byłby Obama na tym tle :D

Avatar HYPER_SMOKI

1 grudnia 2013, 20:32

Tajny agent podgląda go przez okno :D

Avatar Patryk543

1 grudnia 2013, 20:26

ZAMAZANEEEE!!!!!

Avatar amekninja555

1 grudnia 2013, 20:40

@Patryk543: Wejdź se sam! }:-P

Avatar popek9001

1 grudnia 2013, 20:51

@Patryk543: e tam jakieś kontury jeszcze widać... :D

Avatar Patryk543

2 grudnia 2013, 15:36

@popek9001: hehe

Avatar Patryk543

2 grudnia 2013, 15:37

@amekninja555: ile można xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka