Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2016, 23:17
Różowy to 2 kolor na mojej liście znienawidzonych z dzieciństwa.
Odpisz
22 lipca 2014, 17:19
Te buty są ochydne :p
Odpisz
22 października 2015, 20:14
@SztefanBonaparte: Racja
Odpisz
27 maja 2015, 18:38
Mam propozycję ! może te różowe?
Odpisz
2 grudnia 2013, 14:46
Nie no jebłem.
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:09
Dlaczego w oknie jest Obama?
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:21
no właśnie :D HAHA
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:38
@niszczyciel2011: Eee... Afera z NSA, Szpiegostwo? Coś słyszało się?
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:59
Już miałem to napisać
Odpisz
1 grudnia 2013, 23:06
@kiroma: troche sie słyszało
Odpisz
2 grudnia 2013, 01:33
tyle że to nie Obama...
Odpisz
2 grudnia 2013, 14:25
@ozzie89: a noto cofam, a może to jeden z facetów w czerni?
Odpisz
2 grudnia 2013, 10:52
Midget Porn? Naprawde? xDD
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:40
A ja nigdy na RedTube'a nie wchodziłem... :P
Odpisz
1 grudnia 2013, 22:01
@amekninja555: Gratulacje, naucz mnie tego mistrzu
Odpisz
1 grudnia 2013, 22:23
@AdiXiks: Nie potrafię uczyć! :D
Odpisz
2 grudnia 2013, 10:24
@amekninja555: Rozumiem cię,też wolę PornHuba
Odpisz
7 maja 2018, 01:22
@amekninja555: heh, no, pornhub lepszy xd
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:33
Obama zna twoją historie przeglądarki na pamięć;)
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:40
noto już po mnie!!!
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:21
haha
Odpisz
1 grudnia 2013, 21:05
Heh facet za oknem.
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:40
Lepszy byłby Obama na tym tle :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:32
Tajny agent podgląda go przez okno :D
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:26
ZAMAZANEEEE!!!!!
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:40
@Patryk543: Wejdź se sam! }:-P
Odpisz
1 grudnia 2013, 20:51
@Patryk543: e tam jakieś kontury jeszcze widać... :D
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:36
@popek9001: hehe
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:37
@amekninja555: ile można xD
Odpisz