W razie czego posłuży jako zapalniczka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To będzie bolało
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2020, 00:07
To tylko popularny mit, Shermany paliły się tak samo często jak inne wozy z tamtego okresu, ale na pewno miały najlepszą przeżywalność załóg wśród wszystkich czołgów II wś.
Odpisz
23 września 2020, 21:38
Sherman Jumbo: czy to jakiś chłopski żart, na który jestem zbyt bogaty by go zrozumieć?
Sherman z miotaczem ognia: you dare use my own spells against me?
Odpisz
22 września 2020, 18:14
Ej gdzie można kupić taki czołg który lata
Odpisz
22 września 2020, 18:16
@polska_cebulka: Od ZSRR
Odpisz
22 września 2020, 18:38
@polska_cebulka: A-40-KT od Rosjan, lub mi-24 też od Rosjan lub polaków(na zdj. A-40-KT)
Odpisz
22 września 2020, 18:39
@Akosz: zdjęcie mi-24,, latający czołg"
Odpisz
23 września 2020, 14:04
@Akosz: Idealny do dezorientacji wroga. Nie wiadomo jaką amunicją strzelać, flak czy przeciwpancerną.
Odpisz
22 września 2020, 18:47
Zawsze lepsze niż m3 lee
Odpisz
Edytowano - 23 września 2020, 14:02
@lordbaysel: sześcioosobowa trumna
Odpisz
Edytowano - 23 września 2020, 13:42
Ten jeden dodatkowy procent mi w zupełności wystarczy.
Odpisz
23 września 2020, 12:12
Żołnierze: no nie wiem
Dowództwo: można tiuningować
Żołnierze: gdzie podpisać
Odpisz
22 września 2020, 18:19
Gra ktoś ze mną w among us
Odpisz
22 września 2020, 18:21
@PIESEUUU: to mem nie pogadajmy
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 18:22
@Jejathebest: pytanie czy ktoś zagra w amonga jest dobre wszędzie
Odpisz
22 września 2020, 18:23
@PIESEUUU: to nie pogadajmy
Odpisz
22 września 2020, 18:23
@PIESEUUU: Nikt
Odpisz
22 września 2020, 18:23
@PIESEUUU: Nie.
Odpisz
22 września 2020, 18:23
@starmagedon: ale go
Ale go pocisnąłeś
Odpisz
22 września 2020, 18:25
@Par00fka: staph pls staph nie miałem z kim grać nie bijcie
Odpisz
22 września 2020, 18:26
@PIESEUUU: cringe trochę
Odpisz
22 września 2020, 18:26
@Par00fka: wiem
Odpisz
22 września 2020, 18:30
@PIESEUUU: ja mogę z tobą pograć
Odpisz
22 września 2020, 18:30
@SuperCebula: no ok
Odpisz
22 września 2020, 18:31
@SuperCebula: daj kod
Odpisz
22 września 2020, 18:31
@PIESEUUU: wypi***alać na priv a nie pod memami k***a piszecie
Odpisz
22 września 2020, 18:32
@Par00fka: Miech sobie piszą, przynajmniej coś się dzieje
Odpisz
Edytowano - 22 września 2020, 18:33
@starmagedon: no niby tak ale mi powiadomienia przychodzą
.
.
.
Ok po prostu wyłączę obserwacje wątku
Odpisz
22 września 2020, 18:34
@PIESEUUU: dobra nie mogę
Odpisz
22 września 2020, 18:36
@SuperCebula: XD
Odpisz
22 września 2020, 18:37
@PIESEUUU: *bije*
Odpisz
22 września 2020, 18:38
@VincyI: witaj KAKYOIN
Znaczy się donut
Jak tam życie?
Odpisz
22 września 2020, 18:40
@Par00fka: Brzuch mnie ostatnio boli,poza tym nie wiem czemu ale taką pustkę w sobie czuję...
a tam?
Odpisz
22 września 2020, 18:47
@VincyI: k***a gościu cały czas jakąś nauka przesrane
Odpisz
22 września 2020, 18:14
Ten jeden dodatkowy procent napawał ich optymizmem
Odpisz