Twoje przyjemności nie są najważniejsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2024, 20:03
Pieniędzy są od tego by je kisić.
Jak się je zakisi, to będzie ich więcej.
A jak będzie ich więcej to będzie można bardziej je kisić.
Odpisz
17 października 2022, 06:52
Dlatego nie oglądam wiadomości
Odpisz
26 czerwca 2022, 20:30
Where śmieszne
Odpisz
3 kwietnia 2022, 21:48
defekacja
Odpisz
14 stycznia 2018, 18:12
@KontoUsunięte: ojoj
Odpisz
14 maja 2018, 21:44
@Rafik005: okokojoj
Odpisz
17 sierpnia 2020, 01:04
ojoj
Odpisz
21 kwietnia 2020, 07:50
Ja bym tak nie zrobił kupił bym pc bo ps4 już mam
Odpisz
4 lipca 2019, 19:13
E tam Afrykany to biedusy je**ć ich
Chłopak z komiksu źle zrobił.
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2014, 18:10
E tam, ja to bym kupił PS4. Ta zbiórka to pewnie kolejne zwykłe oszustwo, a większość pieniędzy i tak trafi do wielkich korporacji.
Odpisz
7 maja 2014, 15:12
@Slenderowiec2012: Dla mnie zrobił bardzo dobry uczynek
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:46
@drzewiec: Te pieniądze i tak pewnie nie idą na tych biednych tylko do wielkich korporacji tak jak ktoś wspomniał powyżej.
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2015, 19:21
@Tomasz95: sorry że długo ale czasami przeglądam stare obrazki. To co napisano powyżej to kłamstwo. ludzie gadu gadu o tym że jak zrobią selfi i ohasztagujom to już dali i jacy oni są dobroduszni... w rzeczywistaści kupili by tą konsole
Odpisz
26 sierpnia 2018, 14:33
@Slenderowiec2012:
Odpisz
6 lipca 2018, 12:15
Uroczo.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2018, 07:01
Jak tajfun szaleje to czy mu noc się nie stało
Odpisz
17 stycznia 2018, 17:17
PC lepszy
Odpisz
4 sierpnia 2015, 10:25
Ja też bym tak zrobił ...
Odpisz
15 stycznia 2016, 20:55
@Arrow1223: ja też, tylko potwór by tak nie zrobił
Odpisz
6 marca 2016, 18:27
Upsi... Jestem potworem.
Odpisz
7 listopada 2016, 15:32
@dustin2001: ja też
Odpisz
26 września 2017, 12:49
@dustin2001: ja też
Odpisz
26 września 2017, 16:50
@kacp80: Każdy normalny, by zrobił coś takiego.
Odpisz
26 września 2017, 20:38
@dustin2001: no
Odpisz
26 sierpnia 2018, 14:33
@kacp80: A ja nie.
Odpisz
1 lutego 2016, 17:45
prawdziwe
Odpisz
6 października 2014, 17:14
Do dani
Odpisz
7 maja 2014, 15:14
@KontoUsunięte: Ja, a co
Odpisz