Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Ładne rzeczy
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2020, 00:01
Przez podstawówkę od 3 do 6 klasy zawsze, gdy graliśmy w zbijaka rzadko kiedy udawało nam się dokończyć chociażby jedną grę...
Było to spowodowane tym, że to właśnie ja byłem tym dzieciakiem co odwalał różne piruety i wytrzymywał do samego końca, problem był taki, że... Byłem totalnie tandetny w rzucaniu xd.
Ani ja nie mogłem nikogo trafić piłką, a przeciwna mnie trafić... Tak bez przerwy.
Odpisz
26 września 2020, 19:42
Jestem za wysoki, zawsze mnie trafią
Odpisz
24 września 2020, 07:38
Zawsze, jak piłka leci w nogi to podskok, jak w głowę to przykuc, a jak w klatę to w prawo albo w lewo
Odpisz
Edytowano - 26 września 2020, 13:56
mi w gimnazjum udało się piruetem uniknąć rzutu ze 3 kroki ode mnie. Czując się potem jak Letho z Gulaszu robiący to ze strzałą na filmiku morderstwa Demawenda
Odpisz
26 września 2020, 15:33
@Polalak: Po planie trójkąta, biegnij po planie trójkąta!
Odpisz
26 września 2020, 15:32
Nikt cię trafić nie zdoła...
Odpisz
24 września 2020, 07:27
Czasem tak robię, ale częściej biegam na prawo i lewo
Odpisz
24 września 2020, 07:27
@Asasyn_Z_Rivii: wgl ja robię tego mema i chwilę później w memie niżej widzę twój kom
Odpisz
24 września 2020, 07:28
@Bartolinise: moje życie to praktycznie zawsze coś co można przerobić na mema
Odpisz
24 września 2020, 07:29
@Asasyn_Z_Rivii: moje niestety nie, smutek
Odpisz