Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Rel
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 września 2020, 22:40
Ja czekałem tak 2 lata. W koncu dostałem zakażenie i chodziłem cały weekend po ścianach bez snu. Jechałem do chirurga popijajać wodę pelną rozpuszczonych leków a czułem sie jakby lewitował nad podlogą i umierał na raz. Na miejscu wyszło że mi zgnił łeb aż do zatok. A przecież to tylko zab. Wcześniej nie bolał. hue hue
Nic mnie nigdy tak nie naku... ało jak tamtego dnia. Jestem 2 tydzien po wyrwaniu i szyciu a nadal boli przy zimnych potrawach. Rada polaka po szkodzie. Nie czekajcie bo potem sie wydaje prywatnie wiecej albo ból nie da żyć bardziej niż PIS
Odpisz
26 września 2020, 01:36
@whereswally: Ty myłeś w ogóle zęby?
Odpisz
Edytowano - 28 września 2020, 01:09
@Lord_Endless: 3-4 razy dziennie. Do tego wszedłem wtedy na keto więc praktycznie zero cukrów itd. Nie zgadzam sie z twoimi insynuacjami .
Byłem 10 lat z dziewczyna i myla zeby obsesyjnie a sypały jej się zeby już po 20 stce
Znam ludzi po 60 co nigdy nie myli i maja wszystkie swoje zeby i moja ciocie która w wieku 12 lat od antybiotyków miala już uszkodzone szkliwo i miała korony robione. Masa ludzi myje zeby i ma ubytki. Głównie to kwestia genetyki i diety a nie tylko higieny.
Odpisz
28 września 2020, 02:26
@whereswally: No to skoro higiena wobec tych ludzi mało dała, to właśnie tak jak mówisz - kwestia genów i diety. Jedni mają większe problemy z zębami, inni tego nie mają.
Odpisz
22 czerwca 2021, 15:33
@whereswally: i jak teraz się trzymasz?
Odpisz
Edytowano - 26 września 2020, 01:42
Czy wy w ogóle myjecie zęby? Ja myję codziennie. Podkreślam: CODZIENNIE. 2 razy w ciągu dnia. Dzięki temu nie mam ani jednego wyrwanego zęba, ani jednej plomby czy czegokolwiek sztucznego. Zęby mam całe i zdrowe. A do dentysty chodzę tylko w celu wyczyszczenia kamienia nazębnego, który nie przeszkadza mi, ale warto mieć wyczyszczone. Tylko gdyby nie ten koronawirus, to dentyści byliby dostępni.
Odpisz
24 września 2020, 14:57
Kurna a ja dziś akurat do dentysty
Odpisz
24 września 2020, 15:05
@Rosse303: F
Odpisz
24 września 2020, 15:21
@Drag_on: No chyba nie F bo wizyta dentysty może wcześniej wykryć dziurę w zębie i ząb nie będzie musiał być wyrywany
Odpisz
24 września 2020, 15:37
może i tak, ale mi dentysta zawsze kojarzył się z bólem i cierpieniem
Odpisz
25 września 2020, 16:47
Zębów się już dziś nie wyrywa raczej :v
Odpisz
25 września 2020, 19:28
@darcus: Je się wybija
Odpisz
25 września 2020, 17:34
Hmmm, to mi przypomina że nie byłem u dentysty od trzech lat. Niby czasem zęby bolą, ale jakoś mi to nie przeszkadza
Odpisz
25 września 2020, 16:10
zawsze się bałem wyrywania ósemek chociaż jeszcze je mam, nawet jak mają znieczulenie
Odpisz
25 września 2020, 16:17
@wuj3456: Mam wyrwane 3 ósemki. Jak dentysta dobrze poda znieczulenie to powinno być dobrze. Gorzej jest, jak już to znieczulenie schodzi. Ból i plujesz krwią.
Odpisz
25 września 2020, 16:24
@OlgaAristowskaya: kurde
Odpisz
24 września 2020, 18:18
AAAĄÄÀÁÂĂĀÃÅ
Odpisz
24 września 2020, 16:16
Ten sposób u mnie działa od jakichś pięciu lat. Samo przechodzi po kilku dniach i problem nie powraca
Odpisz
24 września 2020, 16:30
@Sugoba: Próchnica wpie**oliła ci już nerwy?
Odpisz
24 września 2020, 16:41
Mniej ciała do kochania
Odpisz
24 września 2020, 15:38
Ja miałem 3 lata zgniły ząb i tak bardzo zgnił, że jak przyjechałem wreszcie do dentysty to dentysta nie miał za co złapałac tak sie wykruszył.
Odpisz
24 września 2020, 14:55
Ah te dzisiejsze pokolenia
Za moich czasów nikt nie latał co miesiąc do dentysty. Próchnica jest smaczna. Kiedy ktoś spuchł od bolącego zęba, graliśmy jego głową w piłkę. Mieliśmy jedną plombę na jedenaścioro. Każdy ją nosił po 2-3 dni w miesiącu. Nikt nie narzekał.
Odpisz