Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Towarzysz777

Edytowano - 17 listopada 2025, 16:26

Tymczasem studia czyli dosłownie matura co pół roku i 20 projektów na zaliczenie

3 to max

Avatar Nattat

28 września 2020, 07:44

Moja ośmioletnia siostra ma same szóstki. Czyta najlepiej w klasie, pisze najlepiej w klasie, liczy najlepiej w klasie, "jest najlepsza ze wszystkich". Po tych pochwałach od wychowawczyni siostry rodzina na mnie najechała, że ja będąc w drugiej klasie technikum jadę na trójkach i poprawianych ogólnie ocenach. Kompletnie sensu to nie ma, ale rzeczywiście poczułam się głupsza od ośmiolatki
Ten mem poprawił mi humor.

Avatar EgZiG

27 września 2020, 21:21

jest odwrotnie

Avatar toster77

25 września 2020, 12:27

Przenosząc się do technikum nie odczułem znaczącego wzrostu ilości kartkówek i sprawdzianów.

Avatar AnonGuy

27 września 2020, 19:17

@toster77: ja nawet mam mniej bo nauczyciele nie ścigają się na oceny

Avatar toster77

27 września 2020, 19:18

@AnonGuy: Nauczyciele od przedmiotów przyrodniczych mają wywalone na oceny i robią tyle aby było z czego końcową wystawić.

Avatar AnonGuy

27 września 2020, 19:21

@toster77: no widzisz a u nas hurrr durrr trzeba wystawiać ocenki bo tamta ździra wystawiła już 5 a ja dopiero 3

Avatar Damond

27 września 2020, 18:31

I tak najlepsze jest to że w liceum zadają mi mniej niż w podstawówce (zobaczymy czy z czasem się to zmieni)

Avatar AnonGuy

27 września 2020, 19:16

@Damond: ja 2 klasa technikum i praktycznie tyle samo co w 1 czyli bardzo mało

Avatar Xgamer

27 września 2020, 18:50

Powinno być dodane dziennie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

27 września 2020, 18:10

Tak się czułam kiedy w podstawówce nie musiałam się uczyć, ale i tak szło mi zajebiście, a w gimnazjum nie wiedzialam co i jak

Avatar Lekki69

27 września 2020, 18:37

@BardzoOryginalnaNazwa: Ja tak miałem ale dopiero w technikum złapałem tego stopa.

Avatar
kaszalot9

25 września 2020, 16:46

kartk ówek

Avatar kazekage895

25 września 2020, 11:11

Avatar
Mr_UnknownNickname

25 września 2020, 08:51

Szablon

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

25 września 2020, 08:56

dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka