Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jakby trochę nie fair
Co to takiego?
Deal życia
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2020, 20:44
Vaiana, najlepszy film Disneya ostatniej dekady. Change my mind.
Odpisz
1 listopada 2020, 23:00
@Figarus: nie zapominajmy o Coco
Odpisz
2 listopada 2020, 01:08
@Oliwier256: Sorki, ale Coco nie oglądałem, ale mam zamiar nadrobić z siorką.
Odpisz
2 listopada 2020, 06:42
@Figarus: nic się nie stało
Odpisz
1 października 2020, 21:40
Błyszczeć lepsze
Change my mind
Odpisz
1 listopada 2020, 23:00
@Jakus13: oba są wyjątkowo dobre
Odpisz
25 września 2020, 14:55
Lepiej odsłuchaj piosenki "BŁYSZCZEĆ"
Odpisz
1 października 2020, 20:26
@Reichtangle: Ja nawet chciałem się jej na pamięć nauczyć bo mi się spodobała.
Odpisz
1 listopada 2020, 22:59
@Reichtangle: przez ciebie słuchałem tego codziennie i sobie to nuciłem
Odpisz
1 października 2020, 22:37
CZEMU TO JEST DZIŚ W DNIU KIEDY TEGO SŁUCHAŁEM
CZY KTOS MIESZKA W MOIM MIESCIE OBOK MNIE?
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2020, 22:59
@Rovixus: nie mieszkam w twoim mieście
Odpisz
1 października 2020, 22:48
Teraz mam ochotę obejrzeć Vaianę
Jutro jadę do Krakowa i będę mogła obejrzeć Vaianę dopiero w niedzielę
Fajnie
Odpisz
Edytowano - 1 października 2020, 20:07
Aue aue!
Nuku i mua
Te manulele e tataki e
Aue aue!
Te fenua te malie
Nae kohakilia
Kaiga e
Odpisz
1 października 2020, 22:20
@darcus: Weź kurs na niebo i wiatr
Tam gdzie słońca ślad
Poniosą nas grzbiety fal
Rzeglujemy w dal
Pod okiem nocy i gwiazd
Ta droga jest w nas
I każdy tu zna swoje ja
Odpisz
25 września 2020, 15:26
A tam nie było "prócz drobnostka"?
Odpisz
Edytowano - 25 września 2020, 16:38
tak było, nie zmyślam. Teraz sprawdzałem, OP źle napisał
Odpisz
25 września 2020, 16:46
@AnonGuy: ja ten szablon pobrałem więc to wina innego OPa
Odpisz
25 września 2020, 16:47
@Oliwier256:
Odpisz
1 października 2020, 20:26
Odpisz
1 października 2020, 20:14
nie rel, nienawidze tej piosenki
Odpisz
25 września 2020, 16:21
W wykonaniu the rocka lepsze
Odpisz
25 września 2020, 18:26
@Kapichu: w sumie racja ale polska wersja też dobra
Odpisz
1 października 2020, 20:06
@Kapichu: Oryginał zawsze jest lepszy, ale Igor i tak totalnie zjadł tę rolę.
Odpisz
25 września 2020, 15:57
*inhale*
DALEKO STAAAAĄD MARZENIA SĄAOAA
Odpisz
25 września 2020, 14:54
Ej ja tego wsm nigdy nei słyszałem
Odpisz
25 września 2020, 14:55
@McMocarz: a ja nie pamiętam
Odpisz
25 września 2020, 14:55
@McMocarz: to ta piosenka:
https://youtu.be/50WbO2nrraE
Odpisz
25 września 2020, 15:01
@Oliwier256:
Oliwer256 teraz:
Odpisz
25 września 2020, 15:07
@Oliwier256: CO MAAAM POWIEEEDZIEEĆ PRÓCZ DROBNOOOSTKA
Odpisz
25 września 2020, 15:11
@Iamthedoctor: nieee! Nucę sobie ją dwa dni przez to!
Odpisz