Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2020, 15:48
Cringowe jest pisanie "krindżowe"
Odpisz
28 września 2020, 17:55
Dlatego 🌴🌴 plastikiem
Może jejacy wybacza mi emotki
Musiałam napisać, taki żart słowny
Odpisz
28 września 2020, 13:47
To "Ż" jest znakiem nazistów
Odpisz
Edytowano - 28 września 2020, 14:13
@gury_wamac: To inny sposób zapisu tej litery
Odpisz
28 września 2020, 14:22
w takim razie czemu nie mogę używać hinduskiego znaku szczęścia?
Odpisz
28 września 2020, 15:12
@gury_wamac: Możesz.
Odpisz
28 września 2020, 15:24
@Nanook: prawnie zakazane jest
Odpisz
28 września 2020, 15:31
@gury_wamac: Nie jest. Nie ma żadnego artykułu ani w polskim ani w jakimkolwiek innym systemie prawnym który zakazywałby używania swastyki. W niektórych państwach owszem zakazuje się używania symboli nazistowskich, ale swastyka nazistowska jet tylko jedną z wielu rodzaju swastyk. Tak że jeżeli jesteś np. fanem 4 Pułku Strzelców z XX-Lecia międzywojennego to na luzie możesz sobie wstawić ich odznakę na awatar, pomimo tego, że jest to swastyka.
Odpisz
28 września 2020, 10:04
i tak jakis pelikan i bocian ojebom ta zabe
Odpisz
25 września 2020, 19:08
Żaby i tak umierają, są po prostu słabo przystosowanymu zwierzętami o niezwykle wrażliwej skórze.
Odpisz
25 września 2020, 23:48
@Sonarcha: Ale jak na słabo przystosowane zwierzęta już długo żyją na tej planecie.
Odpisz
26 września 2020, 08:23
@KrewetkaModliszkowa: No bo nic nie przeszkadzało ich środowiskom. Są dobrze przystosowane tylko wtedy gdy warunki są perfekcyjne.
Odpisz
26 września 2020, 15:01
@Sonarcha: Masowe wymierania też przeżyły, trzeba im to przyznać
Odpisz
25 września 2020, 22:44
Boże to jest ta żaba którą przerabia się na każdą możliwą postać
Odpisz
Edytowano - 25 września 2020, 17:31
Ta żaba to jest symbol tych pie**olonych juleczek(🏳️🌈🏳️🌈💫)
Nie oficjalny ale zazwyczaj one mają to gówno na avkach
Odpisz
25 września 2020, 17:35
@Par00fka:
Odpisz
25 września 2020, 17:35
@Par00fka: Ale żabki skaczą tak wysoko bardzo wiesz i komary wredne żrą we nei bądź wredny dla nich to nei ich wina :(((
Odpisz
25 września 2020, 17:36
wiem że nie pytaliście ale mnie to wk***ia
Odpisz
25 września 2020, 17:35
Odpisz
25 września 2020, 17:30
ha ha
Odpisz