Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2020, 15:48
Cringowe jest pisanie "krindżowe"
Odpisz
28 września 2020, 17:55
Dlatego 🌴🌴 plastikiem
Może jejacy wybacza mi emotki
Musiałam napisać, taki żart słowny
Odpisz
28 września 2020, 13:47
To "Ż" jest znakiem nazistów
Odpisz
Edytowano - 28 września 2020, 14:13
@gury_wamac: To inny sposób zapisu tej litery
Odpisz
28 września 2020, 14:22
w takim razie czemu nie mogę używać hinduskiego znaku szczęścia?
Odpisz
28 września 2020, 15:12
@gury_wamac: Możesz.
Odpisz
28 września 2020, 15:24
@Nanook: prawnie zakazane jest
Odpisz
28 września 2020, 15:31
@gury_wamac: Nie jest. Nie ma żadnego artykułu ani w polskim ani w jakimkolwiek innym systemie prawnym który zakazywałby używania swastyki. W niektórych państwach owszem zakazuje się używania symboli nazistowskich, ale swastyka nazistowska jet tylko jedną z wielu rodzaju swastyk. Tak że jeżeli jesteś np. fanem 4 Pułku Strzelców z XX-Lecia międzywojennego to na luzie możesz sobie wstawić ich odznakę na awatar, pomimo tego, że jest to swastyka.
Odpisz
28 września 2020, 10:04
i tak jakis pelikan i bocian ojebom ta zabe
Odpisz
25 września 2020, 19:08
Żaby i tak umierają, są po prostu słabo przystosowanymu zwierzętami o niezwykle wrażliwej skórze.
Odpisz
25 września 2020, 23:48
@Sonarcha: Ale jak na słabo przystosowane zwierzęta już długo żyją na tej planecie.
Odpisz
26 września 2020, 08:23
@KrewetkaModliszkowa: No bo nic nie przeszkadzało ich środowiskom. Są dobrze przystosowane tylko wtedy gdy warunki są perfekcyjne.
Odpisz
26 września 2020, 15:01
@Sonarcha: Masowe wymierania też przeżyły, trzeba im to przyznać
Odpisz
25 września 2020, 22:44
Boże to jest ta żaba którą przerabia się na każdą możliwą postać
Odpisz
Edytowano - 25 września 2020, 17:31
Ta żaba to jest symbol tych pie**olonych juleczek(🏳️🌈🏳️🌈💫)
Nie oficjalny ale zazwyczaj one mają to gówno na avkach
Odpisz
25 września 2020, 17:35
@Par00fka:
Odpisz
25 września 2020, 17:35
@Par00fka: Ale żabki skaczą tak wysoko bardzo wiesz i komary wredne żrą we nei bądź wredny dla nich to nei ich wina :(((
Odpisz
25 września 2020, 17:36
wiem że nie pytaliście ale mnie to wk***ia
Odpisz
25 września 2020, 17:35
Odpisz
25 września 2020, 17:30
ha ha
Odpisz