Jak tam Wasze komputerki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2021, 09:58
I5 1050 bez grafiki i 16gb ram
Odpisz
1 lipca 2022, 09:44
mam dokladnie taki sam setup
Odpisz
1 lipca 2022, 09:45
@Thinkpad: najs ja za kilka dni mam zamiar kupić rx 570 4gb żeby na twotchu móc streamować jakieś gierki
Odpisz
22 lutego 2021, 17:36
Ryzen 5 2600, Radeon RX 5500 XT 8GB, 16GB RAM, SSD 512GB. Wszystko śmiga.
Odpisz
1 października 2020, 22:19
Ryzen 5 2600 i nvidia geforve 1650 super 4gb
Wszystko ładnie śminga
Odpisz
2 października 2020, 06:11
@DopalczoBoy: dorzuć jeszcze 4GB ramu, mały koszt a będzie śmigać ładniej
Odpisz
Edytowano - 2 października 2020, 07:22
@SynMarnotrawny: mam 16 gb ramu na karcie 4 gb
Odpisz
Edytowano - 30 września 2020, 19:36
Procesorek Intel i5 3200 chyba
i karta graficzna Intel HD Graphics
Minecraft śmiaga na najwyższym renderowaniu chunków
I WOWS na minimalnych (niestety)
Odpisz
30 września 2020, 23:37
@Drake_Vimes: prędzej 2400 bo płyty z 990 nie obsługują intelków 3 gen
Odpisz
1 października 2020, 16:34
@Biedral: możeliwe.
Ale jak sprawdziłem to mi pisze komputer, że mam Intel(R) Core(TM) i5 3570
Odpisz
1 października 2020, 11:24
Tylko laptopa mi zaje**li :( bebechy jego to 1050 2gb i7 8700 8gb ramu ddr4 256 ssd m2 i 6tb HDD.
Odpisz
1 października 2020, 07:17
Narazie taka ale będe grafe na 2070 wymieniał
Odpisz
1 października 2020, 07:28
@SynMarnotrawny: po co 2070? Niedlugo wyjdzie 3060 i 3070 i będą lepsze w tej samej cenie
Odpisz
1 października 2020, 08:18
@NotAwpMaster: Właśnie też nad tym myślałem ale nie chce robić sobie bottlenecka w drugą strone bo nwm czy 3070 nie będzie już za mocny do ryzena 7 2700X, rx 570 jest do niego za słaby ale popatrzyłem na to po zakupie :/
Odpisz
1 października 2020, 08:20
@SynMarnotrawny: nie powinno być bottlenecka jeśli grasz na 1440p/4k
Odpisz
1 października 2020, 08:23
@NotAwpMaster: narazie full hd, nie starczyło z oszczędności (starczyło by gdyby nie gadżety od rejzera) na lepszy, a drugiego narazie nie kupie bo musiał bym prąd w całym mieszkaniu wymienić a to koszt rtx 3090 albo więcej
Odpisz
1 października 2020, 08:25
@SynMarnotrawny: na 1080p 3070 będzie się marnowało ale 3060 będzie jak 2080
Odpisz
1 października 2020, 08:27
@NotAwpMaster: zobaczymy bo nie widziałem tylko 3080 i 3090 w ofertach polskich
Odpisz
1 października 2020, 08:28
@SynMarnotrawny: 3060 i 70 nie są jeszcze wypuszczone trzeba poczekać jeszczę troche
Odpisz
1 października 2020, 08:29
@NotAwpMaster: a jeszcze wydaje mi sie że raczej 3060 będzie jak 2070
Odpisz
1 października 2020, 08:30
@SynMarnotrawny: 3070 miał być jak 2080 ti a 3060 koło 2070 super 2080
Odpisz
1 października 2020, 08:34
@SynMarnotrawny: Spokojnie.Ten cały hype na bottlenecka to specjalne zagranie marketingowe by ludzie rzucili się na nowe procesory.Jeśli podkręcisz troche procka tak ponad 4Ghz to spokojnie wydoli.Widze ze zdjęcia że orginalne chłodzenie z procka masz.Polecam zainwestować w dobre chłodzenie AIO bo jeśli kupisz serie 3000 to całe ciepłe powietrze będzie łapane przez wętylator.Ja tak miałem ze swoją 2070s mimo że wylot jest skierowany w bok.Procek dosłownie gotował się i osiągał chore temperatury.Po zakupie AIO 360 nie przekraczam 60°C na pełnym stresie bez OC.PS:Jeśli planujesz zmiane grafiki to pomyśl nad serią 3000 bo ceny są całkiem przyzwoite.Chyba że seria 2000 bardzo poleci w dół i za zaoszczedzoną kase kup sobie AIO.Ja polecam jestem mega zadowolony z temperatur po instalacji chłodnicy.No i warto jeszcze poczekać aż seria 3000 pozbędzie się dolegliwości "wieku dziecięcego" bo już wykryli jakieś problemy z kondesatorami.
Odpisz
1 października 2020, 08:34
@NotAwpMaster: hmm chyba sie przekonałem w takim razie a z tego co czytałem 3060 ma nje być jakoś specjalnie drogi, nawet w cenie 2060
Odpisz
1 października 2020, 08:37
@adik2160: nie zamontuje tu 360 aio max 240 bo to kompaktowa obudowa na małe atx
Odpisz
1 października 2020, 08:37
@SynMarnotrawny: co to dokładnie za obudowa?
Odpisz
1 października 2020, 08:38
@NotAwpMaster: genesis irid353
Odpisz
1 października 2020, 08:40
@SynMarnotrawny: nie wygląda źle
Odpisz
1 października 2020, 08:41
@NotAwpMaster: fajna i tania, ma argb i szkło a nie plexe
Odpisz
1 października 2020, 08:41
@SynMarnotrawny: teraz jest nowa fajna krux astral za 160zl
Odpisz
1 października 2020, 08:42
@SynMarnotrawny: 240 i tak zdecydowanie lepsze od orginału.Ale zrobisz jak uważasz
Odpisz
1 października 2020, 08:46
@adik2160: Narazie działa a mam pare wydatków, kompa odświeże na wiosne pewnie bo musze nowe buty kupić i repliki oddać do serwisu a to będzie pare stówek a jeszcze prawojazd trzeba opłacić itp
Odpisz
Edytowano - 1 października 2020, 08:50
@SynMarnotrawny: a jeszcze sprawdziłem i procek mi chodzi dynamicznie między 2 a 4,2MHz ale najczęściej 3,9
Odpisz
1 października 2020, 08:21
Laptop i5-3210m z GT630m i 8gb ram
Odpisz
1 października 2020, 08:02
Przy moich zarobkach, to mogę sobie pozwolić tylko na to.
Odpisz
30 września 2020, 23:30
To jest trochę pogadajec... Jak to przeszło?
Odpisz
1 października 2020, 07:52
@Liski_sa_super: nwm, może przez to że op użył stacje bojowe zamiast komputery
Odpisz
1 października 2020, 07:37
mam gdzies w domu laptop z windowsem xp, liczy sie?
Odpisz
1 października 2020, 00:07
GTX 550
Niech mnie ktoś uratuje
Odpisz
1 października 2020, 07:31
@Ravin: F
Odpisz
30 września 2020, 22:13
Intel core i5-3470, rx 570, 8 GB ramu
Odpisz
1 października 2020, 06:59
@bartekbod123: ja mam prawie tak jak ty tyle że i5 4690K i radze ci taki kupić bo jest o wielemocniejszy
Odpisz
1 października 2020, 00:26
Czemu pogadajec na głównej?
Odpisz
30 września 2020, 22:38
i7 2760QM, GTX 970, 6GB ram, dysk 320GB HDD 5200rpm (planuję wymianę)
Odpisz
30 września 2020, 22:16
Co to za śmieć?
Odpisz