Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
To będzie bolało
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lipca 2024, 23:43
Kraśnik.
Odpisz
28 września 2020, 09:30
Odpisz
27 września 2020, 18:41
Co to za gość z obrazka?
Odpisz
27 września 2020, 20:27
@Magda6315: Bartek Sitek generator frajdy
Odpisz
28 września 2020, 08:37
@Nightmare_Wolf: Dziękować
Odpisz
27 września 2020, 17:47
Odpisz
26 września 2020, 16:50
Polska powoli zmienia się w zadupie
Odpisz
26 września 2020, 16:58
@nie_kosmita: zadupie to mało powiedziane
Odpisz
27 września 2020, 00:45
@nie_kosmita: już jest zadupiem
Odpisz
27 września 2020, 12:10
@wikto4: zawsze nim była
Odpisz
27 września 2020, 13:30
@nie_kosmita: Lubelskie od zawsze było zadupiem, więc w tym przypadku się nic nie zmienia.
Odpisz
27 września 2020, 13:40
@XStuntManiac1: Jako mieszkaniec lubelskiego przyznaje ci racje. Chociaż to dosyć urokliwe zadupie
Odpisz
27 września 2020, 13:51
@Tajnyifajny: Też mieszkam w Lubelskiem dlatego się nie boję tego mówić XD
Odpisz
Edytowano - 27 września 2020, 16:24
@XStuntManiac1: Też mieszkam w lubelskim i to w okolicach Kraśnika i wiem, że trudno to sobie wyobrazić ale Kraśnik to jest zadupiem większym niż wszystkie znane mi miejscowości w lubelskim razem wzięte
Odpisz
27 września 2020, 16:27
@krzyhu7973: Też jestem z okolic, i no zadupie ale jest ładne i są sarenki, liski, sady i pola, nie jest tragicznie
Odpisz
27 września 2020, 15:19
Ciekawe kiedy zabronią prądu
Odpisz
27 września 2020, 14:55
Odpisz
26 września 2020, 16:24
PiS+Kraśnik vs PiS+PO
Odpisz
27 września 2020, 13:32
Let them fight
Odpisz
27 września 2020, 14:02
@Towarzysz777: Ten uczuć gdy PO i PiS są razem, ale nie w momemcie podpisywania nowego podatku
Odpisz
27 września 2020, 13:38
czasami myśle że serio trzeba by było zrobić taką noc oczyszczenia jak w tych filmach..
Odpisz
26 września 2020, 15:11
Odpisz
26 września 2020, 15:12
Odpisz
26 września 2020, 15:13
Pora Umierać
Odpisz
27 września 2020, 13:25
Pora umierać
Pora umierać
Odpisz
27 września 2020, 13:19
Szykuje sie 2 sosnowiec
Odpisz
27 września 2020, 00:44
Kraśnik to gdzieś na Podlasiu?
Odpisz
27 września 2020, 12:38
@wikto4: Każdego dnia zbliża się do niego.....
Odpisz
27 września 2020, 13:16
@wikto4: Kraśnik jest w lubelskim i to jeszcze na południu, więc na jedno wychodzi
Odpisz
26 września 2020, 15:16
Polska wolną strefą od Kraśnika
Odpisz
27 września 2020, 13:04
Niech żyje wolne miasto Kraśnik!
Odpisz
27 września 2020, 13:01
Może jeszcze zrobią, k***a, strefę wolną od bieżącej wody i prądu, argumentując, że to wynalazki Zachodu i niebezpieczeeństwo dla polskiej rodziny.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2020, 15:20
Kraśnik to jakaś strefa spie**olenia. Tam były jakiś czas temu akcje, że prezydent chciał wywalać jakieś filmy z kina, bo nie promowały chrześcijańskich wartości.
Odpisz
27 września 2020, 12:30
@WampirZZielonki: Kraśnik to stan umysłu
Odpisz