Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PROrecker

28 września 2020, 18:21

Imo wydaje mi się że chodzi o ekonom w Bełchatowie. Bełchatowiane łączmy się w bólu

Avatar Broski

28 września 2020, 19:20

@PROrecker: Dyrektor elektrowni Bełchatów zapewne uważa, że chodzi o seks.

Avatar ViccyArt

29 września 2020, 02:13

@PROrecker: otóż nie

Avatar Astranova

29 września 2020, 00:05

U mnie podstawówka zamknięta od dawna, ale oczywiście uznali, że liceum nie zamkną. Nawet jak będzie w szkole koronawirus, to jedna klasa na kwarantannę, a reszta ma zapi***alać dalej

Avatar PaulinkaPaulincia

Edytowano - 28 września 2020, 23:37

U mnie w szkole już trochę osób siedzi na kwarantannie, ale tak samo jak placówka z mema pracujemy do końca świata i ostatniego ucznia.

Avatar Lordu

28 września 2020, 21:24

W mojej szkole żadne normy nie są przestrzegane. Jedna osoba zachoruję i wszyscy na kwarantannę idziemy.

Avatar ChoryGrzyb

27 września 2020, 20:02

Ekonom? Jaka szkoła?

Avatar Aoi_Edelstain

27 września 2020, 20:23

@ChoryGrzyb: ekonomik pewnie. w każdym większym mieście jest conajmniej jeden taki

Avatar Witciu

28 września 2020, 17:07

@Aoi_Edelstain: Większym? Nie sądzę aby Słupca była większym miastem a ta wiocha z słynie z ekonoma

Avatar Aoi_Edelstain

28 września 2020, 17:24

@Witciu: nie wiem, jestem wieśniakiem z Podkarpacia

Avatar Kahol05

28 września 2020, 17:26

@ChoryGrzyb: no to nieźle, bo w moim mieście ekonom też jest na kwarantannie

Avatar onui2

28 września 2020, 17:46

@Kahol05: a w moim była podobno bomba chemiczna

Avatar Kahol05

28 września 2020, 18:36

@onui2: w mojej okolicy w podstawówce był alarm bombowy, ale okazało się, że to żarty

Avatar onui2

28 września 2020, 20:03

@Kahol05: u mnie też ostatnio w mieście były zgłoszenia

Avatar Saaaaasuke

28 września 2020, 17:22

minsk mazowiecki pozdrawia again

Avatar niemaznekto

28 września 2020, 17:20

Moi sąsiedzi są akurat na kwarantannie

Avatar Sekutar

28 września 2020, 17:11

Brzmi jak Garwolin

Avatar Tacyt1025

Edytowano - 27 września 2020, 18:36

U mnie w szkole tylko raz dali kogoś do izolatki. Chłopu wpadła woda w niemiecki otwor i zaczął kaszleć, a baba od geografii uznała, że ma koronawirusa więc kazała całej klasie uciekać, a jego trzymała w środku dopóki pielęgniarka go nie odprowadziła to celi osamotnienia

Avatar AxonDeHudin

27 września 2020, 18:40

@Tacyt1025:
Nauczyciel lepiej wie jakie objawy definiują koronawirusa

Bruh...

Avatar AxonDeHudin

27 września 2020, 18:25

LOL, ja od tygodnia smarkam i kaszlę jak poje**ny i chodzę do szkoły
Dyr: zero reakcji
A moją koleżankę z klasy zesłabiło na wuefie i od razu poszła do izolatki

Powiedzcie mi coś czego ja nie wiem

Avatar Polish_Soldier

27 września 2020, 18:36

@AxonDeHudin: Coś czego nie wiesz?

Podczas II wojny światowej Niemcy dawali swoim żołnierzom czekoladę z dodatkiem narkotyków (czy innych substancji, nie pamiętam jakich) i nazywała się panzerschokolade.

Avatar AxonDeHudin

27 września 2020, 18:38

@Polish_Soldier:
To akurat wiem, ale nazwę panzerschokolate widzę po raz pierwszy

Avatar Polish_Soldier

27 września 2020, 18:39

@AxonDeHudin: Czyli teraz chociaż wiesz co to jest panzerschokolade.

Avatar ZSRRBall

27 września 2020, 18:17

Lol u mnie w liceum chyba nie ma ani jednej klasy na kwarantannie. Chyba tylko 1 osoba jest ale nwm

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Taktycznie

Papierowa szkoła posting

Robi wrażenie

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka