Jak one tyle wytrzymują na tym skrawku?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2022, 19:22
Piszę to o 19:23, a wg. Telefonu 77% baterii powinno wystarczyć mi do 10:30 następnego dnia
Odpisz
Edytowano - 30 września 2020, 20:18
U mnie dochodzi do 5% i zdycha po około minucie. Za to przy około 80 potrafi godzinę chodzić. Kwestia czujnika pewnie
Odpisz
30 września 2020, 16:17
U mnie jest dodatkowy procent bo czasami jest napisane 0% i przez chwilę działa
Odpisz
30 września 2020, 12:33
a mi pada na 20%
Odpisz
30 września 2020, 09:44
A mi pada na 2%
Odpisz
30 września 2020, 11:32
Tak samo jak mój.
Odpisz
30 września 2020, 10:41
Mój działa normalnie chyba że mam 5% i nie podłacze to w minutę 0% mam. Ale 6% jest jeszcze normalne
Odpisz
27 września 2020, 21:24
U mnie jest na odwrót, 100 proc umnie umie wytrzymać ponad półgodziny a jak mam mniej niż 20proc to telefon się wykaduwuje w 5 minut
Odpisz
30 września 2020, 10:21
@Domkri:
Odpisz
30 września 2020, 08:19
Telefon w rzeczywistości wyłączy się samoistnie przy około 5% (oczywiście pokaże ze jest to mniej na wyświetlaczu) ponieważ rozładowywanie baterii do absolutnego zera potężnie wyniszcza baterię i producenci chcą tego uniknąć
Odpisz
28 września 2020, 07:18
1% to tak naprawdę 3% bo zawsze jest awaryjne 2% żeby wezwać pomoc ale możesz je zużyć też na przeglądanie memuchów
Odpisz
27 września 2020, 22:04
A ja mam microsofta i telefon rozładuje sie w dwa dni conajmniej
Odpisz
27 września 2020, 19:53
Najpierw przeczytałem "bakterii telefonu" i to jest mem nawiązujący do środków czyszczących
Odpisz
27 września 2020, 19:36
W 3ds podobnie, pierwsza kreska znika dopiero po 3 godzinach, a pozostałe potrafią już w 2
Odpisz
27 września 2020, 19:17
Mi się wyłącza po 30 sekundach na 2%
Odpisz
27 września 2020, 19:19
@Witciu: jaki model?
Odpisz
27 września 2020, 19:20
@Par00fka: P8 Lite
Odpisz
27 września 2020, 19:10
U mnie na odwrót mam h*jałeja
Odpisz
27 września 2020, 19:12
@Oloest4: ja też mam h*jajeja
Odpisz
Edytowano - 27 września 2020, 19:13
@SuperCebula: h*jajeje dibre są nawet
Tez mam
Odpisz
27 września 2020, 19:13
@SuperCebula: według mnie to najlepsze telefony tylko trzeba ignorować śmiech chińczyków kiedy wysyłasz śmiesznego mema kumlowi
Odpisz
27 września 2020, 19:18
@Par00fka: Dobre i wytrzymałe. Mam pokruszony ekran, pogięty cały a nadal działa w miarę bezproblemowo
Odpisz
27 września 2020, 19:13
Siedzę na 4% baterii od 20~30 minutach
Odpisz
27 września 2020, 19:14
kiedy napsiałam ten komentarz właśnie spadło z 4% na 3%
Odpisz