Pragnienie jest takie silne...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2020, 23:44
Wybór jest prosty
Odpisz
24 marca 2016, 10:42
dobrze że to nie oryginał bo bym sie wkurzył . kto chce zasranym imigrantom pomagać ? myśle że steam jest bardziej op
Odpisz
20 lipca 2018, 16:11
@wiktor34: Gdybyś był imigrantem, to kto by ci pomógł?
Odpisz
25 sierpnia 2018, 03:25
@DinoSummer: na pewno nie ja
Odpisz
25 sierpnia 2018, 09:46
@PanNiedzwiadek:
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:49
Dobrze zrobił i tak na początku na nowych konsolach nie ma w co grać >.> a na steamie są dobre promocje.
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:28
a już chciałem "było!"
;-)
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:57
valve to nawet dobra firma to że tf2 popsuli (kilka giga samych czapek) to wszystko dobre mają a nawet promocje są bardzo dobre bo na prawdę jest promocja a to że gry drogie to wina wartości złotego np. hl1 kosztuje około 9$ a płacimy około 30 zł przez internet zawsze drożej was wyjdzie niż gra w pudełku choć fizyczna wersja w sklepie nie jest dużo tańsza szczególnie że czasami drożej wychodzi bo sklep jest w innym mieście
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:19
@bylejakbylegdzie: do tego jeszcze dodam, że ich kurs euro na nasze polskie złote jest o 20-30 groszy droższy niż normalny koszt euro na rynku
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:16
ech akurat kiedy kupiłem terrarie(a raczej 2 dni po kupieniu) coś się zjeb*ło i nawet steam nie chce mi się włączyć,tak straciłem 24 zyla :|
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:29
Wzruszyłem się, piękne.
Odpisz
2 grudnia 2013, 14:38
było
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:11
@niszczyciel2011: Przyznaj się, nie obejrzałeś końca.
Odpisz
2 grudnia 2013, 15:36
@Omeg12: Nie chciało mu się czytać :P
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:00
@Bjornie: O takich dzisiaj nie trudno. ; ^ ;
Odpisz
2 grudnia 2013, 19:28
@Omeg12: macie podniete ***a wkleic dwa docinki male i nowy obrazek jakze to oryginalne
Odpisz
3 grudnia 2013, 09:29
@niszczyciel2011: Czego się czepiasz? W opisie jest link do oryginału, więc plagiat to nie jest. I to jest nieco więcej niż dwa odcinki, dla ścisłości.
Odpisz