Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2016, 07:31
Ja dotykałem go zawsze w ten diadem. Nie był zadowolony... Po czym pacłem go lekko trochę wyżej (prawie głowa) i chyba to śmiesznie wyglądało. Koniec końców, gardevir lubi być dotygany w głowę.
Odpisz
3 grudnia 2013, 20:19
Zrozumieją tylko ci, którzy wiedzą co to jest pokemon amie, a takich chyba jest mało...
Odpisz
3 stycznia 2014, 19:58
Mógłbyś pomóc po nie kumam?
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2014, 20:12
@lorax12: Pokemon amie,to jest konsola z dotykowym ekranem,dlatego on się o to pyta.
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:19
O ja Cię. Zboczenie, zboczenie Everywere
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:28
@lorax12: Ja mam tą konsole,ale tam nie dotykam xD
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:30
@lorax12: Tiaaaa...
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:32
Pokemon amie to nie jest konsola, tylko dodatkowa opcja w grze dostępnej na tą konsolę.
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:43
a...chodzilo mi o to w tym sensie
Odpisz
3 stycznia 2014, 21:09
aaaaa..... ok
Odpisz
16 grudnia 2013, 15:58
o co biega???
Odpisz
3 grudnia 2013, 18:40
WTF?
Odpisz
3 grudnia 2013, 17:46
O co chodzi?
Odpisz
3 grudnia 2013, 15:05
Ale w pokemon Amie ona powinna być na ekranie dotykowym...
Odpisz