memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 kwietnia 2021, 09:19
aoa
Odpisz
1 października 2020, 18:41
Pyrpyrpyrpyr
1 października 2020, 23:00
@KayonPL: pyrpeć
1 października 2020, 21:56
a właściwe to wybuch reaktora nie zniszczył Prypeci, ona po prostu opustoszała, bo było tam zbyt duże promieniowanie
1 października 2020, 19:26
Zielona Góra najlepsze miasto i jestem z niej dumny. A Falubaz jest super.
1 października 2020, 18:48
Pyrpeć?
1 października 2020, 18:17
Na moim osiedlu jest gorzej
1 października 2020, 18:02
pyrpec
28 września 2020, 11:45
A to się nie pisze Prypeć?
28 września 2020, 21:09
@Vertonosky: właśnie się pisze
28 września 2020, 13:28
Prypeć w 1986 wyglądało normalnie zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=MvZG4Z7gGdw
28 września 2020, 09:45
Kibice Falubazu to większą katastrofa niż jakieś wybuchy w elektrowni
28 września 2020, 09:53
@Kejdzej: proste fakty
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 kwietnia 2021, 09:19
aoa
Odpisz
1 października 2020, 18:41
Pyrpyrpyrpyr
Odpisz
1 października 2020, 23:00
@KayonPL: pyrpeć
Odpisz
1 października 2020, 21:56
a właściwe to wybuch reaktora nie zniszczył Prypeci, ona po prostu opustoszała, bo było tam zbyt duże promieniowanie
Odpisz
1 października 2020, 19:26
Zielona Góra najlepsze miasto i jestem z niej dumny. A Falubaz jest super.
Odpisz
1 października 2020, 18:48
Pyrpeć?
Odpisz
1 października 2020, 18:17
Na moim osiedlu jest gorzej
Odpisz
1 października 2020, 18:02
pyrpec
Odpisz
28 września 2020, 11:45
A to się nie pisze Prypeć?
Odpisz
28 września 2020, 21:09
@Vertonosky: właśnie się pisze
Odpisz
28 września 2020, 13:28
Prypeć w 1986 wyglądało normalnie zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=MvZG4Z7gGdw
Odpisz
28 września 2020, 09:45
Kibice Falubazu to większą katastrofa niż jakieś wybuchy w elektrowni
Odpisz
28 września 2020, 09:53
@Kejdzej: proste fakty
Odpisz