Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Przypałowo
Północne Węgry
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2020, 09:52
Ja już nie wiem czy Jejaki sobie jaja robią czy naprawdę są tacy przyje**ni i przeszkadza i to że tekst w memie jest czerwony a nie k***a biały albo turkusowy w kropki czy inny ch*j.
Odpisz
28 września 2020, 09:53
@Kapitalista: red text nieestetycznie wygląda i kojarzy się z mocnym uderzeniem dzidą
Odpisz
28 września 2020, 09:54
@Kapitalista: chciałbym zobaczyć turkusowy tekst w kropki
Odpisz
28 września 2020, 09:54
@Kapitalista: akurat red text źle się komponuje z czernią
Odpisz
28 września 2020, 09:55
@Kapitalista: gdybysmy nie robilli tego dla jaj nie bylo by ocen 18 - 1
Odpisz
28 września 2020, 09:56
@Chleb_Z_Maslem: O nie tylko nie Jbz* przecież memy z tej strony nie mogą być śmieszne.
Co wy sobie k***a jakąś świętą wojenkę z nimi urządzacie?
A czerwony tekst na czarnym tle jest po prostu dobrze widoczny.
Odpisz
28 września 2020, 09:56
@Kapitalista: ale źle się go czyta
Odpisz
28 września 2020, 09:58
@kazekage895: nie wiem jak wam ale dla mnie jest czytelny taki jebitny kolor na czarny pustym tle
Odpisz
28 września 2020, 09:58
@Kapitalista: większość memów jakie stamtąd widziałem ssie srakę przez słomkę, a redtext co z tego że dobrze go widać kiedy wygląda jak gówno
Odpisz
Edytowano - 28 września 2020, 09:58
@Chleb_Z_Maslem: Muszę ci przypomnieć, że większość tamtych memów prędzej czy później i tak trafia do nas.
Odpisz
28 września 2020, 10:00
@Kapitalista: wiem i nie mówię że tutaj mamy nie wiadomo jakie ale te od nich w głównej mierze ssą, a przynajmniej te które ja widziałem
Odpisz
28 września 2020, 10:01
@Chleb_Z_Maslem: No tak bo paróweczki, sranie na tory i r*chanie wszelkiego rodzaju szablonów to jakiś wyższy poziom memowej egzystencji?
Odpisz
28 września 2020, 10:02
@Chleb_Z_Maslem: a patrzyłeś w poczekalnię czy główną?
Odpisz
28 września 2020, 10:02
@Kapitalista: to jejowa tradycja
Odpisz
28 września 2020, 10:03
@kazekage895: Nie mówię że tak nie jest.
To jest kwintesencja jeja.
Ale robiąc coś takiego nie powinniśmy pouczać innych stron.
Odpisz
28 września 2020, 10:03
@Kapitalista: od tego jest poczekalnia. Ja dobrze pamiętam to dzida jej nie ma
Odpisz
28 września 2020, 10:04
@kazekage895: ma
Jest ona nazywa tylko inaczej "oczekujące"
Odpisz
28 września 2020, 10:06
pewnie admini i tak wszystkie przepuszczają
Odpisz
29 września 2020, 21:31
@Kapitalista: Bo kradną i redtext jest jakoby watermarkiem, OP'y nie wkładają żadnego wysiłku w export mema, tylko go bezmyślnie kopiują, by mieć 500 memów na głównej
Odpisz
29 września 2020, 15:31
Mem genialny
Odpisz
29 września 2020, 12:44
hmmm ciekawe czemu admin zmienił kolor tekstu na żółty?
Odpisz
29 września 2020, 12:58
@Jejathebest: ponieważ uznał że trzeba zakończyć erę redtextu i dodał JejaText
Odpisz
29 września 2020, 12:59
@Xelven: Ja myślę że to trochę nawiązanie do pszczółek
Odpisz
29 września 2020, 12:28
Odpisz
28 września 2020, 09:45
Red text
Odpisz
28 września 2020, 11:06
@kazekage895: brawo, potrafisz rozróżniać kolory
Odpisz
28 września 2020, 09:49
red text doda ci skrzydel
Odpisz
28 września 2020, 09:46
Red text🐸🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢
Odpisz