Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Litereallysheep1

20 października 2022, 17:28

Reluwa

Avatar Dodgegamer05

11 marca 2022, 19:50

Relanium

Avatar Sirbaloo

21 lipca 2021, 19:26

Rel. Mój najlepszy (i pierwszy) przyjaciel to ekstrawertyk a ja boję się powiedzieć do kogoś kogo nie znam więcej niż 2 zdania

Avatar toster77

28 września 2020, 20:40

Najgorzej jak ten ekstrawertyk stara się ciebie gdzieś wyciągnąć i nie da mu się wytłumaczyć że ty nie chcesz.

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 20:47

@toster77: siema dawaj idziemy na kebaba

Avatar
Konto usunięte

28 września 2020, 20:48

mati i seba też będą

Avatar toster77

28 września 2020, 20:50

Avatar
Konto usunięte

28 października 2020, 10:21

@toster77: ja tak mam że znajomi mojego najlepszego przyjaciela ekstrawertyka niezbyt za mną przepadają i idziemy gdzieś ale okazuje się że tam są jego znajomi
Mówił mi kilka razy że jeśli jestem z nim to mnie lubią (trochę poje**ne) ale i tak stresuje się jak cholera

Avatar orzech39

1 maja 2021, 17:50

@toster77: ten wątek jest perfekcyjny

Avatar
Konto usunięte

25 października 2020, 20:18

Ja właśnie tak mam.

Avatar Spider007

8 października 2020, 10:36

Da ktoś szablon bez cheemsa?

Avatar siemak

28 września 2020, 20:40

tak długo jak energia ektrowertyka nie będzie przytłaczać introwertyka to wyjdzie taka przyjaźń

Avatar SerdeczneWitam

30 września 2020, 13:54

@siemak: To działa w obie strony.

Avatar siemak

30 września 2020, 14:06

@SerdeczneWitam: introwertyk nie produkuje żadnej energi albo nie wiele

Avatar ZSRRBall

Edytowano - 30 września 2020, 15:06

@siemak: ekstrawertycy tak na prawde nie maja duzo enerfii jeslu o to ci chodzi.

Poza tym jezeli introwertyk bedzie mruczal cos pod nosem podczas rozmowy czy cos, to zepsuje ta przyjazn

Avatar SerdeczneWitam

1 października 2020, 11:34

@siemak: Chodzi mi o to, że ekstrawertyk też może czuć się przytłoczony brakiem energii.

Avatar siemak

1 października 2020, 11:34

@SerdeczneWitam: raczej wyssany

Avatar SerdeczneWitam

1 października 2020, 12:54

@siemak: Racja, lepsze słowo. Ale wciąż to działa w obie strony.

Avatar tofik87

30 września 2020, 12:54

Ktoś da zdięcie bez podpisów?

Avatar
Janusz_Taxi_2

30 września 2020, 13:42

@tofik87: Prosz

Avatar tofik87

30 września 2020, 15:53

dziękuje

Avatar
Janusz_Taxi_2

30 września 2020, 12:48

Avatar uszaty_kacper

28 września 2020, 20:59

Wait a minute. That's actually 💝💖😍💕🥰💗♥️💞𝔀𝓱𝓸𝓵𝓼𝓸𝓶𝓮💝💖😍💕🥰💗♥️💞

Avatar bubbles4ik

30 września 2020, 15:41

@uszaty_kacper: 𝔀𝓱𝓸𝓵𝓮𝓼𝓸𝓶𝓮 ❤🧡💛💚💙💜🖤

Do wszystkich jejaków: sarkazm

Avatar Karakan_z_ZSRR

28 września 2020, 20:53

Jestem ekstrawertykiem i introwertykom, których lubię zapewniam przede wszystkim ochronę przed wpie**olem poprzez potężną zjednoczoną dzielnicę, która nie lubi patoli.

Avatar lolpandapl

28 września 2020, 20:53

opcje są dwi albo adoptujesz psa albo ktoś ciebie adoptuje

Avatar Oloest4

Edytowano - 28 września 2020, 20:39

A niech tylko jakiś dres cię pobije to wtedy znajdzie go i zabije

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trzeba brać osobną torbę

Fergus

Lekko nie będzie

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka