memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 grudnia 2013, 15:56
Niekoniecznie musi to być opakowanie po ciastkach,ale owo bardzo dobrze się nadaje jako pojemnik.Chyba dlatego jest kupowany jednorazowo,a używany przez lata :)
Odpisz
4 grudnia 2013, 00:07
Przez lata niszczył mi nadzieję, na wypchanie się ciastkami :(
11 lutego 2017, 17:55
albo pudełko po lodach
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2013, 15:56
Niekoniecznie musi to być opakowanie po ciastkach,ale owo bardzo dobrze się nadaje jako pojemnik.Chyba dlatego jest kupowany jednorazowo,a używany przez lata :)
Odpisz
4 grudnia 2013, 00:07
Przez lata niszczył mi nadzieję, na wypchanie się ciastkami :(
Odpisz
11 lutego 2017, 17:55
albo pudełko po lodach
Odpisz