Tak to jest, jak się zaczyna straszyć sojuszników
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2020, 08:21
Widziałem jak księżniczka wychodziła z veta
Odpisz
1 października 2020, 08:32
@Saczekx45: Osioł zabił na moich oczach!
Odpisz
1 października 2020, 08:52
osioł robił taski ze smoczycą
Odpisz
1 października 2020, 14:58
@orzech39: Ja nie widziałem Lorda Farquada.
Odpisz
1 października 2020, 15:03
@SzczypiorekYT: on siedzi w zamku przed lustrem cały czas. Z tego co wiem nigdzie się nie ruszał
Odpisz
1 października 2020, 15:10
@orzech39: Hmmm
Odpisz
Edytowano - 1 października 2020, 13:45
Mnke wkurza to ze impem jestem raz na 229268 gier a gdy juz jestem to odpadam od razu bo mam pecha i robia random vote (nikogo nawet nie zdazylem zabic wejsc do wentylatora ani nic)
albo jak juz sie gra normalnie i zostaja 3 osoby (ja+2) to mimo ze nikt mnie nie widzial jak zabijam albo jak wchodze do wenta mimo ze idealnie symulowalem taski i mam dobra gadane to i tak na mnie glosuja bo ,,za duzo gadasz" albo o tak bez powodu akurat na mnie zaglosuja bo na kogos trzeba. Nie raz mialem tak ze nic nie wskazywalo asię mnie a ktos inny byl ega podejrzany a i tak na mnie glosowali i ch*j tym impem nigdy wygrac nie moge po prostu przez pecha i to mnie mega denerwuje bo w grze o klamaniu manipulacji i sztuce rozmowy nie wystarczaja moje ponadprzecietne umiejetnosci w tych dziedzinach bo ludzie z ktorymi gram sa za glupi zeby logicznie myslec, wiec glosuja losowo i czesto pada na mnie xD w sumie to smieszne jak tak z boku popatrzec
edit: zgubilem watek. Chcialem wlasnie powiedziec ze kilka razy tak wlasnie powiedzialem jak w memie i mnie wyrzucali za statek a NIE bylem impem. Wiec przestalem tak pisac. W kolejnej grze IMP tak napisal i wygrał -_-
Odpisz
1 października 2020, 12:25
O wczoraj oglądaliśmy shreka na lekcji
Odpisz
1 października 2020, 08:36
Ja raz tak gościowi napisałem jak mnie oskarżał i mnie oszczędzili
Odpisz