Bądź ze mną szczery, człowieku, bo to jest kwestia szacunku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Lekko nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Nieuczciwa ocena
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2020, 11:31
Mnie denerwuje, że jak piszę jakiś długi żart, to te typiary z klasy zamiast napisać "Hahaha", "Haha" czy po prostu "XD", spamią emotkami jak za przeproszeniem poj3bane i do XD dodają nieskończoną liczbę D.
Przykład: "😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂", "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
No nie jest to normalne zachowanie dla końcowych klas podstawówki, bardziej wygląda to jak rozmowa dzieci, co dopiero dostały telefon.
Odpisz
29 września 2020, 12:06
"Hahahahahaha" Trochę takie stuczne, lepiej już napisać " Haha " Albo "hahaha" Albo "XD"
Odpisz
2 października 2020, 18:36
byle nie Xd
Odpisz
2 października 2020, 18:58
Xd
Odpisz
2 października 2020, 20:49
,,Xd" już lepsze od ,,😂" czy ,,🤣"
Odpisz
2 października 2020, 19:15
Ja hahaha nigdy nie ufam, xD wydaje się takie szczere
Odpisz
2 października 2020, 18:46
No i po co
Odpisz
2 października 2020, 18:09
Nigdy nie wiem xd czy hahah
Odpisz
29 września 2020, 18:57
Hahaha brzmi jakbyś albo coś ukrywał przede mną albo miał jakieś choroby psychiczne
Odpisz
2 października 2020, 18:07
@jestem_Ziemianinem: Najlepsze jest ahahaha ewentualnie XDDDD czyli wręcz takie naturalne roześmianie się
Odpisz
29 września 2020, 12:14
Heh królem odpowiedzi na H
Odpisz