Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2020, 12:19
poprawiłbym bym
Odpisz
29 września 2020, 12:29
@MemePaladin399: Ja bym nie poprawiałbym
Odpisz
29 września 2020, 13:12
@WielkiSpod: ja tam bym poprawiłbym
Odpisz
30 września 2020, 21:50
@MemePaladin399: zdania ekspertów są podzielone
Odpisz
30 września 2020, 23:24
@baronlennabeka: Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
Odpisz
24 maja 2022, 13:21
@Mongo_Gaming: Ich zdania są podzielone, jak Polska pod koniec XVIII wieku.
Odpisz
30 września 2020, 21:16
Stare ale jare
Odpisz
1 października 2020, 12:39
@Rddxrete: jare jare
Odpisz
1 października 2020, 16:46
daze
Odpisz
1 października 2020, 13:51
czemu to jestna glownej
Odpisz
30 września 2020, 23:56
Po zobaczeniu tego mema wbiłem na losowe i 3 mem to ten
...
...było? xD
Odpisz
Edytowano - 30 września 2020, 23:57
@Towarzysz777: Zamiast Damiana Denis
Zamiast Aleksandra Alek, OP to ma łeb xD
Odpisz
30 września 2020, 23:18
Waliłbym ile dam radę
Odpisz
30 września 2020, 22:27
Zdaje mi się że było
Odpisz
30 września 2020, 22:04
Właściwie..to ja bym pogorszył stosunki z ludźmi. Obraził kogo się da, zerwał kontakty z resztą itd. Wtedy po mojej śmierci nikt nie czuł by się smutny tylko cieszył że h*a już nie ma wśród żywych.
Odpisz