Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Płać pan
Niegrzeczny Oskarek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2021, 13:10
Ja lubię złoty
Odpisz
28 lutego 2015, 16:13
Jestem 0-18 i lubię czarny.
Odpisz
7 października 2018, 00:51
@Weasley: u not alone
Odpisz
22 lutego 2016, 15:05
a gdzie żółty ?
Odpisz
16 kwietnia 2016, 20:54
@kronim: 51-69
Odpisz
16 kwietnia 2016, 21:50
@Archeologwinternetach: a tu ! :D
Odpisz
20 września 2018, 08:06
@kronim: Nie ma za co.
Odpisz
20 września 2018, 16:17
@Archeologwinternetach: sZyPkI jestes
Odpisz
24 września 2018, 21:59
@Archeologwinternetach: Kiedy zamierzasz odpisać? :v
Odpisz
10 czerwca 2018, 12:53
na niebieski zawsze pora
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2013, 16:31
A gdzie czarny i różowy?
Odpisz
2 grudnia 2013, 18:30
@keil007: Nikt go nie lubi. xD
Odpisz
3 grudnia 2013, 09:22
@keil007: czarny na butach
Odpisz
12 grudnia 2013, 22:29
@Psuja34: Jestem nikim...
Odpisz
13 grudnia 2013, 10:09
Bo lubisz różowy? :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 13:26
@Psuja34: Niektóre odcienie są OK. ;)
Odpisz
13 grudnia 2013, 15:43
A starsza pani ma kawałek różowej nogi, więc. :D
Odpisz
13 grudnia 2013, 20:19
@Psuja34: No i się wydało! Tak - mam 80 lat!
Odpisz
14 grudnia 2013, 11:56
Przykro mi. :D
Odpisz
2 grudnia 2014, 09:51
@Psuja34: a ja wielbię czarny ...
Odpisz
2 grudnia 2014, 22:19
@Angel_Kubixarius: Podeszwy są czarne :D
Odpisz
2 grudnia 2013, 17:59
CZARNY TO NIE KOLOR.
Odpisz
2 grudnia 2013, 18:26
@Agron: czarny to też kolor ale neutralny
Odpisz
2 grudnia 2013, 19:14
Czarny nie należy do palety kolorów, jest barwą.
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:55
ja mam 14 lat i jakoś mój ulubiony kolor to fiolet.
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:42
Ja to lubie Czarny, czerwony, i pomarańczowy, i troche niebieski :D
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:31
Ja mam 14 lat, lubię czarny, i noszę głównie czarny
Odpisz
2 grudnia 2013, 16:28
Pewnie taka niska ocena, bo wszyscy pomyśleli, że w tym obrazku jest jakieś ukryte dno : P
Odpisz