Gdzie jest nasze 70 milionów, cwaniaczku?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Mnie wolno
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jest taka skromna...
Żartownisie
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2020, 19:34
PiSu chcieliście to PiS macie.
Odpisz
4 października 2020, 20:52
Dziękuję ci za ten komentarz.
Odpisz
5 października 2020, 06:31
Większość ludzi na tej stronie nie ma praw wyborczych
Odpisz
5 października 2020, 16:07
@Achtungsztyc: Wszyscy* xD
Odpisz
5 października 2020, 16:48
@darcus: Jesteś pewien?
Odpisz
5 października 2020, 21:23
@Achtungsztyc: Tak. Dorośli ludzie nie wchodzą na takie strony.
Odpisz
4 października 2020, 21:37
To wy dalej nie wiecie co Sasin kupił?
Odpisz
1 października 2020, 17:40
To trochę tak jakby pożyczył 1.85 zł od każdego Polaka
Odpisz
1 października 2020, 17:45
a może właśnie okradł każdego polaka
Odpisz
1 października 2020, 17:46
@lolpandapl: Ja tam się cieszę, że przeje**ł moje 1.85zł, więc nie każdego
Odpisz
1 października 2020, 17:52
tyle właśnie pieniędzy jest mi potrzebne aby sobie loda zamówić
Odpisz
1 października 2020, 19:35
Ksero jednej kartki kosztuje kilkadziesiąt groszy, więc każdy z nas płacił za jedną lub dwie karty do głosowania plus podatki.
Odpisz
1 października 2020, 20:31
oddawajcie mój hajs je**ne ch*je z Białorusi
Odpisz
Edytowano - 1 października 2020, 20:33
@lolpandapl: To nie do mnie. I czemu na Białorusinów? Sasina się czepiaj.
Odpisz
1 października 2020, 20:33
Tak właściwie 1,82 zł w zaokrągleniu.
Odpisz
1 października 2020, 20:37
*darcie pi**y w języku Januszy*
Odpisz
1 października 2020, 18:37
Nie wierzyłem, że jeszcze kiedykolwiek zobaczę Zhduna, a jednak
Odpisz