Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanIgor6373

22 stycznia 2021, 16:33

Byo

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:33

Czy ktoś wie jakie to anime?

Avatar Ged_34

1 października 2020, 17:35

.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 17:35

Sora no Otoshimono

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:36

O, ciekawe tagi
Masz w zamian anime które dopiero wychodzi "Adachi to Shimamura"

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 17:38

ja nic nie oglądam bo czekam na Ijiranaide, Nagatoro-san

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:40

hu hu, to trochę poczekasz biorąc pod uwagę że jest na etapie deklaracji i nie ma nawet przybliżonej daty emisji

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 października 2020, 17:40

nie zdążyłem, dzięki że mnie wyręczasz :)

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 17:41

cimchaj, będę czekać mimo wszystko i nie zacznę nic nowego

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 października 2020, 17:42

ja nadal czekam na Komi san ale się nie doczekam nawet zapowiedzi (innej niż fake) więc nic nie szkodzi coś innego w międzyczasie oglądnąć (dopiero co oglądałem najnowszy odcinek nowego "Monster Musume")

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 17:45

@FluttershyIsNOTaDoormat: a no tak, muszę obejrzeć, bo uwielbiam mon musu

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:45

@FluttershyIsNOTaDoormat: Ja już skończyłem i jak dla mnie tamta seria była jednak trochę lepsza. W tej ewentualnie poprawili kreskę

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:46

Byś w tym czasie obejrzała Uzaki-Chan wa asobitai albo Kanojo Okarishimasu (jak zwykle źle napisałem). Ewentualnie Missfit of Demon King Academy

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 października 2020, 17:51

no wiadomo, że oryginalna najlepsza ale dobre i to (choć pająka muszę przyznać skaszanili, te nogi...) jednak mam nadzieję, że będzie więcej niż 12 odcinków

Avatar
Senedrom

1 października 2020, 17:53

@FluttershyIsNOTaDoormat: Znaczy problem jest ten że ta seria jest odtwórcza jak jasny ch*j. Naprawdę, nawet obie główne bohaterki to Lamia i Centaur. Najgorsze jest to że nawet niektórych postaci za bardzo nie nakreślili

Avatar
Konto usunięte

1 października 2020, 17:53

uzaki nie chcę, rent a girlfriend odpadłam po połowie a trzeciego nei znam
Za to umaru chan jest fajna

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

1 października 2020, 18:00

no to ze snake waifu i horsewaifu to trochę przeginka, mogli chociaż zamienić kolejność

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka