Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

30 grudnia 2020, 11:18

Błagam, tego sie nie pije. Żeby mieć fazę trzeba się wyparować i nawdychać tego szajsu

Avatar DarthVadet35

3 października 2020, 23:33

Chyba raczej organy wewnętrze, pepsyna przy pH NaOH ch*ja da, śluzówki też.

Avatar Stewie

1 października 2020, 21:03

Kolega raz na oazie przez przypadek w nocy wypił pół Ludwika

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 października 2020, 15:29

@Stewie: Jak przez przypadek można wypić pół butelki płynu do zmywania?

Avatar Kangurur28

3 października 2020, 15:54

@Stewie: "Kolega"

Avatar
Trucizna

3 października 2020, 16:01

Napisał. ,,W nocy". Myślał pewnie, że to butelka wody bo nie widział. A kształt butelki nie musiał mu się wydawać dziwny, był zmęczony.

Avatar Stewie

3 października 2020, 16:03

Dokładnie

Avatar Kaczkodon

3 października 2020, 16:09

Cóż, mały ja wypił kiedyś płyn do naczyń bo był w kubku (chciało mi się pić a miałem nie wiem może z 5-6 lat) na szczęście mój mały mózg szybko załapał że to nie kisiel i wyplułem to świństwo i przemyłem jamę ustną wodą.
Przynajmniej tak mi się wydaje było to w nocy ale smak tego cholerstwa pamiętam do dzisiaj.

Avatar baronlennabeka

3 października 2020, 18:18

Za dzieciaka się robiło bańki z Ludwika. Trzeba było wsiąść słomkę i wtłoczyć płyn do słomki po czym to wypuścić (robiła się bańka). Nie raz w taki sposób miałem Ludwika w ustach(nie w tym sensie zboczuszki) ale wypluwałem odrazu

Avatar
Konto usunięte

3 października 2020, 18:23

@baronlennabeka: Też tak robiłem, ale ze zwykłej wody z mydłem... cholercia to było tak dawno temu.

Avatar Maly_KSIAZE

3 października 2020, 16:06

cóż.. śmierć nastąpi przez uduszenie dwutlenkiem węgla.. jeśli pomoc przybędzie należycie szybko to będzie już tylko poparzenie żołądka.. i kilka innych nieprzyjemnych dolegliwości :)

Avatar Kaczkodon

Edytowano - 3 października 2020, 16:05

Przełyk też
Pamiętajcie w zatruciach substancjami podrażniającymi przełyk absolytnie nie doprowadzajcie do wymiotów. Powodem jest pogorszenie sytuacji dwu-krotnie ponieważ wraz z wymiocinami wracają substancje podrażniajace. Niechaj te substancje zostaną w żołądku, który lepiej sobie radzi i zostawcie to lekarzowi. Oczywiście liczy się przy tym czas.

Avatar Vaamos

3 października 2020, 14:04

Nie tylko dzień xD

Avatar JejakMemiak

13 listopada 2020, 12:54

@Vaamos: co (jak odpowiesz jajco to znajdę twój dom i zamaluję pentagramami)

Avatar PieselWojownik

1 października 2020, 21:35

Złoto

Avatar Honest

1 października 2020, 20:24

Marzenie

Avatar JejakMemiak

1 października 2020, 20:32

@Honest: ...
piękna idea

Avatar NesquikBoi

1 października 2020, 20:22

bruh moment

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar JejakMemiak
Dodane przez: JejakMemiak

Angielskie śmieszki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Brawo za czujność!

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka