Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Brawo za czujność!
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2020, 11:18
Błagam, tego sie nie pije. Żeby mieć fazę trzeba się wyparować i nawdychać tego szajsu
Odpisz
3 października 2020, 23:33
Chyba raczej organy wewnętrze, pepsyna przy pH NaOH ch*ja da, śluzówki też.
Odpisz
1 października 2020, 21:03
Kolega raz na oazie przez przypadek w nocy wypił pół Ludwika
Odpisz
Edytowano - 3 października 2020, 15:29
@Stewie: Jak przez przypadek można wypić pół butelki płynu do zmywania?
Odpisz
3 października 2020, 15:54
@Stewie: "Kolega"
Odpisz
3 października 2020, 16:01
Napisał. ,,W nocy". Myślał pewnie, że to butelka wody bo nie widział. A kształt butelki nie musiał mu się wydawać dziwny, był zmęczony.
Odpisz
3 października 2020, 16:03
Dokładnie
Odpisz
3 października 2020, 16:09
Cóż, mały ja wypił kiedyś płyn do naczyń bo był w kubku (chciało mi się pić a miałem nie wiem może z 5-6 lat) na szczęście mój mały mózg szybko załapał że to nie kisiel i wyplułem to świństwo i przemyłem jamę ustną wodą.
Przynajmniej tak mi się wydaje było to w nocy ale smak tego cholerstwa pamiętam do dzisiaj.
Odpisz
3 października 2020, 18:18
Za dzieciaka się robiło bańki z Ludwika. Trzeba było wsiąść słomkę i wtłoczyć płyn do słomki po czym to wypuścić (robiła się bańka). Nie raz w taki sposób miałem Ludwika w ustach(nie w tym sensie zboczuszki) ale wypluwałem odrazu
Odpisz
3 października 2020, 18:23
@baronlennabeka: Też tak robiłem, ale ze zwykłej wody z mydłem... cholercia to było tak dawno temu.
Odpisz
3 października 2020, 16:06
cóż.. śmierć nastąpi przez uduszenie dwutlenkiem węgla.. jeśli pomoc przybędzie należycie szybko to będzie już tylko poparzenie żołądka.. i kilka innych nieprzyjemnych dolegliwości :)
Odpisz
Edytowano - 3 października 2020, 16:05
Przełyk też
Pamiętajcie w zatruciach substancjami podrażniającymi przełyk absolytnie nie doprowadzajcie do wymiotów. Powodem jest pogorszenie sytuacji dwu-krotnie ponieważ wraz z wymiocinami wracają substancje podrażniajace. Niechaj te substancje zostaną w żołądku, który lepiej sobie radzi i zostawcie to lekarzowi. Oczywiście liczy się przy tym czas.
Odpisz
3 października 2020, 14:04
Nie tylko dzień xD
Odpisz
13 listopada 2020, 12:54
@Vaamos: co (jak odpowiesz jajco to znajdę twój dom i zamaluję pentagramami)
Odpisz
1 października 2020, 21:35
Złoto
Odpisz
1 października 2020, 20:24
Marzenie
Odpisz
1 października 2020, 20:32
@Honest: ...
piękna idea
Odpisz
1 października 2020, 20:22
bruh moment
Odpisz