Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Graids

3 października 2020, 13:38

Osobiście jestem ratownikiem i w sumie cieszę się gdy ktoś się tak wygłupia, bo przynajmniej mogę cokolwiek robić. Patrzenie na wodę przez 8h dzień w dzień bez żadnej akcji jest nudne jak cholera. Przykro mi jeżeli traficie na mnie na basenie.

Avatar Sekutar

3 października 2020, 20:38

@Graids: doskonale Cię rozumiem ale czemu ma być Ci przykro?

Avatar Graids

3 października 2020, 20:45

@Sekutar: bo nie na codzień się słyszy od ratownika, że ma nadzieję, że komuś się coś stanie :')

Avatar Sekutar

3 października 2020, 20:50

@Graids: nie pochwalam ale rozumiem
Ratownik to już zawód na całe życie czy tak dorywczo?

Avatar Graids

3 października 2020, 20:55

@Sekutar: dorywczo całkowicie, pracuje głównie w wakacje, na różnych koloniach itd

Avatar Xgamer

3 października 2020, 15:01

Mi się udawało nabierać mimo ze nie chciałem tego robic a chciałem tylko sprawdzić jak dlugo wytrzymam pod wodą bez żadnych przygotowani udalo mi się być pod wodą 1min ale mama poszła do ratowników

Avatar Tajdeus

3 października 2020, 10:10

Moja matka się nabrała. Prawie dostała zawału I wpadła w panikę.

Do dzisiaj mam wyrzuty sumienia.

Avatar niemampomyslu007

3 października 2020, 09:00

Zawsze bałem się tak unosić

Avatar Witrox16

3 października 2020, 09:58

@niemampomyslu007: ja też. Zawsze bałem się, że zachłysnę się wodą

Avatar hlepo

1 października 2020, 22:26

Ale ratownik zaczyna do ciebie biec i nie wiesz co zrobić

Avatar Magiczny_bigos

3 października 2020, 09:12

@hlepo: więc aby uniknąć odpowiedzialności umierasz na serio

Avatar RandomDude

3 października 2020, 08:56

O to ja tylko ja umarłem

Avatar
Marowak12

Edytowano - 1 października 2020, 22:24

Dziesięcioletni ja robiący to, żeby sprawdzić, czy kogokolwiek by obchodziło gdybym umarł

Avatar KrewetkaModliszkowa

1 października 2020, 23:46

Ale okazało się, że nikt nawet nie zwrócił uwagi

Avatar False1337

1 października 2020, 22:25

Avatar Leoneq

1 października 2020, 22:40

@False1337: Pow! You are dead!

Avatar False1337

1 października 2020, 22:47

@Leoneq: I'm dead!

Avatar Xelven

1 października 2020, 23:12

@False1337: ZE HEVI IS DEAD!

Avatar False1337

1 października 2020, 23:14

@Xelven: Yes, I'm dead!

Avatar
ddawdad

Edytowano - 1 października 2020, 22:25

Maciek, ku#wa przestań udawać i wychodź z tej wody.
Maciek? MACIEK!

Avatar lalaluja

1 października 2020, 22:24

Ej chłopaki
Ej chłopaki on chyba nie udaje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Przypałowo

Niegrzeczny Oskarek

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka