Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2020, 18:05
W grze serio mocna nawalasz kombosy jak w tekkenie
Odpisz
8 października 2020, 08:09
co to ciri?
Odpisz
3 października 2020, 21:40
Ciri w porno modach
Odpisz
3 października 2020, 22:37
@Bright32: Złoty komentarz.
Odpisz
7 października 2020, 21:44
@Bright32: rel. Szukając modów lore-friendly i trochę rozgrywkowych trafiłem na chyba 6 o tym samym. Rozebieranie bab (stulejarze entered chat)
Odpisz
3 października 2020, 21:36
a gdzie serial?
Odpisz
3 października 2020, 21:38
@struskawka: serial to adaptacja książki, więc można luźno powiedzieć, że to to samo
Odpisz
3 października 2020, 21:38
@Aoi_Edelstain: nie do końca, ale w większym stopniu tak.
po za tym są 2 seriale.
Odpisz
7 października 2020, 19:57
@Aoi_Edelstain: i tam jest młoda
Odpisz
7 października 2020, 19:08
Odpisz
7 października 2020, 19:22
@SzczerePL: Ciralt
Odpisz
4 października 2020, 03:18
Są książki o głosie z iPhonów?
Odpisz
7 października 2020, 19:55
@Dzielny_Pixiarz: co
Odpisz
8 października 2020, 01:38
@RandomDude: no Siri
Odpisz
8 października 2020, 10:36
@Dzielny_Pixiarz: co mają głosy z IPhoneów do Ciri do h*ja wafla
Odpisz
8 października 2020, 12:01
@RandomDude: mówisz "hej siri" i ipjone ci odpowiada, to nie o tym mowa?
Odpisz
Edytowano - 8 października 2020, 17:03
@Dzielny_Pixiarz: Xd
Odpisz
3 października 2020, 21:44
Czemu ludzie myślą że wiedźmin to tylko 3? Moim zdaniem zje**ne podejście
Odpisz
3 października 2020, 22:35
@Borsuk_Edward: Nikt nie pamięta pierwszego...
Pierwszy i drugi powinny dostać HD/remastery.
Odpisz
3 października 2020, 22:36
@Tajdeus: moim zdaniem byłyby wtedy lepsze od 3
Odpisz
3 października 2020, 22:37
@Tajdeus: w sensie technicznym oczywiście
Odpisz
Edytowano - 3 października 2020, 22:38
@Borsuk_Edward: Właśnie. Czemu nie?
Poza tym, trójka i tak ma ponoć dostać swego rodzaju HD.
Odpisz
3 października 2020, 22:40
@Tajdeus: moim zdaniem myślą pewnie że by im się to nie sprzedało tak jak np. wiedźmin 4 rzekomy
Odpisz
Edytowano - 3 października 2020, 22:45
@Borsuk_Edward: Ja akurat wyczekuję odnowienia pierwszej i drugiej części bardziej niż kontynuacji.
Krew i Wino udanie skończyło historię Geralta. Ciąg dalszy wydaje mi się mocno na siłę.
Odpisz
3 października 2020, 22:50
@Tajdeus: mam to samo
Odpisz
3 października 2020, 21:31
Rel
Odpisz