Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nanook

Edytowano - 6 października 2020, 13:56

No dokładnie tak jak w III Rzeszy nie jest. Jednak nie da się ukryć, że następuje niebezpieczny proces radykalizacji prawicy, który oparty jest o rosnącą nienawiść wobec, w szczególności, osób LGBT. Analogiczny proces miał miejsce w latach 20. XX wieku w Niemczech.
Nie spotkałem się ze stwierdzeniami żeby w Polsce było jak w III Rzeszy, lecz spotkałem się ze stwierdzeniami, że powinniśmy uważać, aby w Polsce nie było jak w III Rzeszy i że należy wystrzegać się i potępiać skrajności. Osobiście uważam, że takie stwierdzenie ma dużo sensu, bo przyzwalając na taką radykalizację możemy się nagle obudzić z ręką w nocniku tj. kiedy stwierdzenie, że w Polsce jest jak w III Rzeszy rzeczywiście będzie miało sens.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ZetSeter

6 października 2020, 23:00

@Nanook: Jeżeli pisesz komentarz o tym, że jedna strona konfliktu jest zła, powinieneś dodać, o tym czy przeciwna strona jest taka sama.
Nie pisząc wyszedłeś na potępiającego skrajną prawicę, a skrajności lewicy już nie.
To tak na przyszłość, by czytający mógł lepiej odczytać, a ty lepiej przekazać

Avatar Nanook

Edytowano - 7 października 2020, 09:17

@ZetSeter: Obrazek dotyczył III Rzeszy i dyskryminacji wobec osób LGBT w Polsce. Logiczne jest więc, że w tym kontekście pisałem o radykalizacji prawej strony. Jakby na obrazku było o radykalnym islamie tobym potępił tylko radykalny islam, a nie skrajności wszystkich religii, bo po kiego grzyba skoro na obrazku nic o skrajności buddyzmu nie ma. To po pierwsze. Po drugie nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś został pobity za poglądy prawicowe. Natomiast jest mnóstwo przypadków przemocy zarówno fizycznej jak i psychicznej wobec osób LGBT. Po trzecie wymiar tej radykalizacji bądź co bądź jest jednak większy w przypadku prawicy niż lewicy, bo tak jak na skrajnej lewicy znajdują się jednostki agresywne typu Margot, tak osoby głoszące nienawistne hasła wobec LGBT znajdziesz wśród prawicowych polityków, a nawet wśród ministrów (Czarnek i Rau) którzy z racji zajmowanej pozycji mają większy wydźwięk społeczny i to oni powinni być wzorem dla społeczeństwa. A nie są. Dlatego szukając głównego winowajcy jakiejkolwiek radykalizacji powinnismy najpierw skupiać się na politykach, bo to oni mają największy wpływ na sytuację społeczno-polityczną w Polsce.

Avatar Xerfon

6 października 2020, 11:56

Moim zdaniem mają więcej racji Kaczyński jest jak hitler

Avatar kroganin

6 października 2020, 12:01

@Xerfon: Też nie dostał się na asp?

Avatar Xerfon

6 października 2020, 13:37

@kroganin: Bardziej chodzi o jego rasizm i podejścia i wzrost

Avatar Aramil1993

6 października 2020, 17:03

@Xerfon: No nie wiem, Kaczyński jest niby pro-eko, ale z drugiej strony jest też przeciw zakazowi aborcji no i jest filosemitą - więc nie bardzo jak Hitler.

Avatar darcus

6 października 2020, 11:59

Ziomeczki
W Trzeciej Rzeszy na początku było dokładnie tak jak teraz w Polsce.
Jak myślicie, jak tak dalej pójdzie, a wy będziecie przyklaskiwać i wyśmiewać opozycję, to co dalej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Brind

7 października 2020, 22:14

@Zeromus: z długim komentarzem miałem na myśli że podałem dużo więcej argumentów dlaczego mówienie o tym ze polska jest jak III rzesza jest nieodpowiednie, a ty odniosłeś się do jednego wyłącznie argumentu zamiast całości. Ale doceniam że w przeciwieństwie do kolegi który zaczął ten wątek chcesz wdać się w dyskusje. Nie mówię że sytuacja osób homoseksualnych w Polsce jest dobra, bo nie jest, ale według mnie nie można podchodzić do grupy dresów w Białymstoku jak do bojówek nazistowskich, nie są zorganizowani ani dowodzeni. Wypowiedzi władzy były niestosowne, i nie powinny mieć miejsca. A teraz pozwól że powiem dlaczego, moim tylko zdaniem, nie powinno się wyolbrzymiać problemów które istnieją: odrzuca to osoby niezaangażowane w politykę, nakręca przeciw sobie osoby w nią zaangażowane. Normalni ludzie widzą tylko to że nazwanie polski III Rzeszą to baaaaaardzo gruba przesada i ich to odrzuci od problemów osób LGBT w Polsce, a może nawet zwróci przeciw nim, a to chyba nie to chcemy osiągnąć. Z koleji osoby w politykę zaangażowane uznają że skoro osoby po drugiej stronie to dosłownie nazisci to przemoc wobec nich i skrajne działania mogą być usprawiedliwione, a druga strona dostaje tylko więcej argumentów że są szkalowani i to przecież oni muszą mieć racje skoro posuwa się do takich skrajności. Dodajmy do tego jeszcze że jest to tak odrobinkę wysługiwanie się ofiarami reżimu Hitlera do potyczek politycznych

Avatar Xerfon

8 października 2020, 07:28

@darcus: Spoko po prostu wiem że masz rację ten rasizm jest nieuzasadniony i bezpodstawny

Avatar wybieracz

6 października 2020, 10:43

No no kto by się spodziewał, że tu znajdę swoją grafikę z DeviantArta

Avatar Kyoko1278

Edytowano - 6 października 2020, 10:31

Ale wiecie- zawsze można zreaktywowac pewne miejsca

Avatar ArtoArtik

4 października 2020, 14:51

Czy admin przepuszcza memy które mają w sobie swastyke?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar onui2

4 października 2020, 21:37

@ArtoArtik: no jakby pomyśleć to racja

Avatar Dzielny_Pixiarz

6 października 2020, 10:20

@ArtoArtik: to nie jest ta sfastyka zabroniona w użyciu.
Czy myślisz, że jest jedna sfastyka? Nie ;)

Avatar toster77

Edytowano - 4 października 2020, 15:11

Jakby tak było to osoby LGBT miałyby Kryształową Noc w postaci powybijania szyb w domach. A PiS zrobiłby Konfederacji Noc Długich Noży. Gdzie PiS (historyczne SS) niszczy Konfederację (historyczne SA) przy pomocy bojówki. W ogóle żeby zbliżyć się do III Rzeszy młodzieżówki musiałby zostać zmilitaryzowane i obowiązkowe.

Avatar onui2

4 października 2020, 15:27

@toster77: bardzo dobre myślenie, tacy ludzie jak ty ratują tą stronę od zidiocenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheExpertt
Dodane przez: TheExpertt
Tagi: #shrek, #lgbt

Oj

Jak możesz tak mówić?

Kolejny mem InPostu

Poszalał

Makabrycznie

Pora umierać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka