Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gummy_Bee

30 maja 2021, 21:02

Ostatni najlepszy

Avatar WielkiSpod

10 października 2017, 13:59

Zapomniał o najważniejszym...

Avatar WielkiSpod

10 października 2017, 14:00

@WielkiSpod: The Amazing Blyatman!

Avatar tomekboom

7 grudnia 2013, 13:58

Jeden problem widzę: Batman nigdy nie zabija przeciwników, więc w prawie żadnej z tych ról nie umiałby się znaleźć. Szczególnie, że prawie każda z tych postaci ma miecz lub inne na narzędzie mordu. Można powiedzieć Fail.

Avatar
RhobarIII

31 października 2014, 21:49

@tomekboom: Racja, batman nie zabija. Jest taki szlachetny, że tylko zostawia wrogów z połamanym kręgosłupem, dziurą w brzuchu i odciętą ręką w zaspie śnieżnej.

Avatar CityOfAngel

19 czerwca 2015, 20:58

@tomekboom: Dawno odpisuje, ale Batman: Ziemia Jeden, śmierć Pingwina, co prawda zabija go Alfred, ale Batman w tym współuczestniczy.

Avatar DawidThePlayer

Edytowano - 26 kwietnia 2014, 16:22

Według mnie wszystkie ***iste. Najbardziej po śmierci, z przyszłości, wampir ( chociaż takiej epoki nie ma) i z renesansu. Assassin!

Avatar AdiXiks

20 grudnia 2013, 13:14

Hmm... Czyżby Infinite Crisis?

Avatar PrzemkoPLxD

7 grudnia 2013, 04:23

ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tu się znalazł wampir? Przecież nie ma takiej epoki :/

Avatar tomekboom

7 grudnia 2013, 13:39

@PrzemkoPLxD: epoki "po śmierci" też nie ma (mowa o nieumarłych)

Avatar PrzemkoPLxD

8 grudnia 2013, 17:23

@tomekboom: Nie wiemy. Są to epoki przyszłości ;)

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 12:01

Future Batman najlepszy.

Avatar Flyingseeker

3 grudnia 2013, 15:26

Renesansowy Batman wygląda jak Asassin.

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2013, 19:14

@Flyingseeker: renesans kojarzy się wielu osobom z Ezio, zapewne dlatego ^.^

A obrazek zayebisty, nie wiem czemu ma niską ocenę.

Avatar Rander

3 grudnia 2013, 20:03

Ja też nwm ale ostatnio kręci się typek co daje wszędzie 1 (na 100% jest ich więcej) wiem bo suuuper obrazki mają ocene 1 a potem mają 4,83 :d

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2013, 20:46

@Flyingseeker: renesans już taki jest.. :)

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2013, 21:26

@Flyingseeker: Nie Assassin, tylko Asasyn, co my, k*rwa, Amerykany jesteśmy?

Avatar Kundelx

7 grudnia 2013, 11:18

Właśnie miałem to napisać! To tak, jakby ktoś mówił: Cops! Zamiast: Gliniarze!

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 10:22

najlepszy jest batman po śmierci

Avatar ozi12

6 grudnia 2013, 22:43

fajne z wyjątkiem 1 i 7

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Niezniszczalne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Hobby dla faceta

Trzeba brać osobną torbę

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka