@Sunrise711: Ja jestem na stacjonarnych i jest taki niby lajcik, że jest zazwyczaj od środy do piątku (czasem w sobotę) ale od czasu do czasu dojebią nam taki "niestacjonarny" dzień w środku tygodnia.
@Soberker: mój przyjaciel jest na stacjonarnych i np on ma od poniedziałku do środy przeważnie po 4 godziny. Ja na pierwszym roku ns miałam praktycznie wykłady 8-20. Najgorzej jeszcze z powrotem do domu w niedzielę, bo aby zdążyć na ostatnią Intercity w stronę mojej miejscowości to miałam tylko 15 minut na dojście z uczelni na stację kolejową. Plus godzina czekania na przesiadkę i kolejne 15 minut jazdy innym pociągiem
@tomek123321: Ja nie pamiętam żebym miał mniej niż 35 godzin tygodniowo choć raz przez całe technikum,najwięcej miałem 37(lub 38) a ty płaczesz że masz 30.No xD
Zawsze jak kończyłam lekcje o 16 (jeszcze nie było dwóch zmian jak chodziłam więc to była najpóźniejsza godzina) to żyć mi się nie chciało "bo tak późno w domu będę". A potem poszłam do pracy zmianowej. I ino się modliłam by kończyć o 16 bo to najwcześniejsza możliwa zmiana xD gratuluję tym, którzy mają stałą zmianę w pracy i zawsze kończą tak wcześnie. Udało wam się w życiu
Komentarze
Odśwież1 lipca 2024, 16:19
Znaczy mogłeś po prostu napisać "kiedy musisz iśĉdo szkoły" czy coś
Odpisz
12 października 2020, 10:09
Lacze się w bólu bo dzisaj mam tyle lekcji ale nie idę bo są same zastepswa:3
Odpisz
10 października 2020, 14:19
Poczekaj na studia stacjonarne
Odpisz
10 października 2020, 14:20
@Sunrise711: *niestacjonarne
Odpisz
10 października 2020, 22:30
@Sunrise711: Ja jestem na stacjonarnych i jest taki niby lajcik, że jest zazwyczaj od środy do piątku (czasem w sobotę) ale od czasu do czasu dojebią nam taki "niestacjonarny" dzień w środku tygodnia.
Odpisz
11 października 2020, 00:04
@Soberker: mój przyjaciel jest na stacjonarnych i np on ma od poniedziałku do środy przeważnie po 4 godziny. Ja na pierwszym roku ns miałam praktycznie wykłady 8-20. Najgorzej jeszcze z powrotem do domu w niedzielę, bo aby zdążyć na ostatnią Intercity w stronę mojej miejscowości to miałam tylko 15 minut na dojście z uczelni na stację kolejową. Plus godzina czekania na przesiadkę i kolejne 15 minut jazdy innym pociągiem
Odpisz
11 października 2020, 22:02
@Sunrise711: Ałć
Odpisz
10 października 2020, 15:45
Od 8 do 18:25 w tym 5 godzin słuchania o systemowych sieciach operacyjnych. Ahhh... Technik informatyk
Odpisz
10 października 2020, 13:34
Ja tak mam więc no
Odpisz
10 października 2020, 12:01
Haha ja mam we wtorek od 8 do 12.35 gdzie mam polski, niemiecki, angielski, basen i wf, 7 klasa szkoły podstawowej, pozdrawiam
Odpisz
10 października 2020, 10:41
ja mam w liceum mam 30 godzin w tygodniu 8) wcale nam nie wyje**li chyba z 5 godzin bo miasto nie ma kasy
Odpisz
10 października 2020, 11:02
@tomek123321: Ja nie pamiętam żebym miał mniej niż 35 godzin tygodniowo choć raz przez całe technikum,najwięcej miałem 37(lub 38) a ty płaczesz że masz 30.No xD
Odpisz
10 października 2020, 12:00
@Raskan: No właśnie płacze bo za mało i nie zdążymy z materiałem, a jeszcze możliwe że szkoły zamkną to już w ogóle będzie jazda
Odpisz
10 października 2020, 11:40
Ja tak 3 razy w tygodniu.
Odpisz
6 października 2020, 04:31
Zawsze jak kończyłam lekcje o 16 (jeszcze nie było dwóch zmian jak chodziłam więc to była najpóźniejsza godzina) to żyć mi się nie chciało "bo tak późno w domu będę". A potem poszłam do pracy zmianowej. I ino się modliłam by kończyć o 16 bo to najwcześniejsza możliwa zmiana xD gratuluję tym, którzy mają stałą zmianę w pracy i zawsze kończą tak wcześnie. Udało wam się w życiu
Odpisz
10 października 2020, 11:21
@Chenderella: ja w sumie lubię wieczorkiem
Potem tylko piwko ew szklanka whisky i przez zmęczenie od razu idziesz spać
A jak ci się błogo śpi :V
Odpisz
5 października 2020, 20:56
Przypominają mi się czasy dziecięce kiedy myślałem że 6 lekcji to dużo.
Odpisz
5 października 2020, 21:20
Same
Odpisz
10 października 2020, 10:37
mi też a teraz tyle bym chciał
Odpisz
5 października 2020, 23:31
We wtorki mam zajęcia od 8:00 do 20:45
Odpisz
5 października 2020, 21:17
Ja mam od 8.30 do 14 a w poniedziałek od 8.30 do 15.30
Odpisz
5 października 2020, 21:04
Ja mam od 8 do 17
Odpisz
5 października 2020, 20:56
ja mam od 8:15 do 15:00
ale we wtorki do 13:30
Odpisz
5 października 2020, 21:05
żałosne
Odpisz
Edytowano - 5 października 2020, 21:05
@SuperCebula: no chyba ty
/s
Odpisz
5 października 2020, 21:06
to bardzo mało
Odpisz
5 października 2020, 21:09
@SuperCebula: jakbym kurde nie wiedział :/
Odpisz