Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

1 lipca 2024, 16:19

Znaczy mogłeś po prostu napisać "kiedy musisz iśĉdo szkoły" czy coś

Avatar grototo

12 października 2020, 10:09

Lacze się w bólu bo dzisaj mam tyle lekcji ale nie idę bo są same zastepswa:3

Avatar Sunrise711

10 października 2020, 14:19

Poczekaj na studia stacjonarne

Avatar Sunrise711

10 października 2020, 14:20

@Sunrise711: *niestacjonarne

Avatar Soberker

10 października 2020, 22:30

@Sunrise711: Ja jestem na stacjonarnych i jest taki niby lajcik, że jest zazwyczaj od środy do piątku (czasem w sobotę) ale od czasu do czasu dojebią nam taki "niestacjonarny" dzień w środku tygodnia.

Avatar Sunrise711

11 października 2020, 00:04

@Soberker: mój przyjaciel jest na stacjonarnych i np on ma od poniedziałku do środy przeważnie po 4 godziny. Ja na pierwszym roku ns miałam praktycznie wykłady 8-20. Najgorzej jeszcze z powrotem do domu w niedzielę, bo aby zdążyć na ostatnią Intercity w stronę mojej miejscowości to miałam tylko 15 minut na dojście z uczelni na stację kolejową. Plus godzina czekania na przesiadkę i kolejne 15 minut jazdy innym pociągiem

Avatar Soberker

11 października 2020, 22:02

@Sunrise711: Ałć

Avatar Szym3Q

10 października 2020, 15:45

Od 8 do 18:25 w tym 5 godzin słuchania o systemowych sieciach operacyjnych. Ahhh... Technik informatyk

Avatar Jakut484

10 października 2020, 13:34

Ja tak mam więc no

Avatar libi27

10 października 2020, 12:01

Haha ja mam we wtorek od 8 do 12.35 gdzie mam polski, niemiecki, angielski, basen i wf, 7 klasa szkoły podstawowej, pozdrawiam

Avatar tomek123321

10 października 2020, 10:41

ja mam w liceum mam 30 godzin w tygodniu 8) wcale nam nie wyje**li chyba z 5 godzin bo miasto nie ma kasy

Avatar Raskan

10 października 2020, 11:02

@tomek123321: Ja nie pamiętam żebym miał mniej niż 35 godzin tygodniowo choć raz przez całe technikum,najwięcej miałem 37(lub 38) a ty płaczesz że masz 30.No xD

Avatar tomek123321

10 października 2020, 12:00

@Raskan: No właśnie płacze bo za mało i nie zdążymy z materiałem, a jeszcze możliwe że szkoły zamkną to już w ogóle będzie jazda

Avatar WampirZZielonki

10 października 2020, 11:40

Ja tak 3 razy w tygodniu.

Avatar Chenderella

6 października 2020, 04:31

Zawsze jak kończyłam lekcje o 16 (jeszcze nie było dwóch zmian jak chodziłam więc to była najpóźniejsza godzina) to żyć mi się nie chciało "bo tak późno w domu będę". A potem poszłam do pracy zmianowej. I ino się modliłam by kończyć o 16 bo to najwcześniejsza możliwa zmiana xD gratuluję tym, którzy mają stałą zmianę w pracy i zawsze kończą tak wcześnie. Udało wam się w życiu

Avatar Lekki69

10 października 2020, 11:21

@Chenderella: ja w sumie lubię wieczorkiem

Potem tylko piwko ew szklanka whisky i przez zmęczenie od razu idziesz spać
A jak ci się błogo śpi :V

Avatar
GABIusz03

5 października 2020, 20:56

Przypominają mi się czasy dziecięce kiedy myślałem że 6 lekcji to dużo.

Avatar PLTronik

5 października 2020, 21:20

Same

Avatar aibox666

10 października 2020, 10:37

mi też a teraz tyle bym chciał

Avatar niemaznekto

5 października 2020, 23:31

We wtorki mam zajęcia od 8:00 do 20:45

Avatar klaszu

5 października 2020, 21:17

Ja mam od 8.30 do 14 a w poniedziałek od 8.30 do 15.30

Avatar SuperCebula

5 października 2020, 21:04

Ja mam od 8 do 17

Avatar
Konto usunięte

5 października 2020, 20:56

ja mam od 8:15 do 15:00

ale we wtorki do 13:30

Avatar SuperCebula

5 października 2020, 21:05

żałosne

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 października 2020, 21:05

@SuperCebula: no chyba ty
/s

Avatar SuperCebula

5 października 2020, 21:06

to bardzo mało

Avatar
Konto usunięte

5 października 2020, 21:09

@SuperCebula: jakbym kurde nie wiedział :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Phi!

Przypałowo

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka