Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2015, 20:02
prawdopodobnie? w 100% procentach
Odpisz
19 października 2014, 20:21
LOL jestę kubeu nokia
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:06
Gumę tak, ale na kołpaku możesz pojechać :P
Odpisz
5 grudnia 2013, 17:34
raczej na feldze
Odpisz
5 grudnia 2013, 17:36
@piotreks123: Aj tam ;p
Odpisz
4 grudnia 2013, 21:26
Wygląda jak by była z betonu.
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:52
Teraz wiadomo skąd tyle dziur w Polsce. Nokia kruszy nawet asfalt.
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:24
Prawdopodobnie...prawdopodobnie ? Na pewno ;d
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:06
Dlaczego nje zlapie gumy?
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:15
@minecraftkox: nokia
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:21
@mrklorens: co to nokia?
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:25
@minecraftkox: Boże,chroń go bo nie wytrzymam -_-
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:33
@KoziLowca: On w ogóle jest taki nie kumaty jeżeli chodzi o internet.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2013, 19:41
@minecraftkox: jeżeli nie wiesz co to nokia to masz z 5 lat a ja nawet jak mam teraz 11 lat to mój pierwszy telefon to była stara niezniszczalna nokia mojego taty
Odpisz
14 listopada 2014, 16:39
A ja miałem Sony ericson,ale miałem nokie
Odpisz
3 stycznia 2015, 19:39
miałeś ericsona i miałeś nokie? FUCK LOGIC!
Odpisz
3 grudnia 2013, 15:47
3220 cala?
Odpisz