Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar thorin13

6 października 2020, 19:10

Wiecie, że bieganie ( lub jakiś inna aktywność fizyczna) leczy depresję?

Avatar v0rtex1353

6 października 2020, 19:11

@thorin13: nie... nie leczy

Avatar Ignisus

6 października 2020, 19:11

@thorin13: Raczej jako dodatek do rzeczywistego leczenia, a nie jedyny środek

Avatar v0rtex1353

6 października 2020, 19:11

@Ignisus: a no to tak

Avatar Kapitalista

6 października 2020, 19:18

@v0rtex1353: A ludzie z depresją nie mogą po prostu przestać być smutni? lol

Avatar thorin13

6 października 2020, 19:28

@Ignisus: No wiecie, aktywność fizyczna powoduje wytwarzanie endorfin, serotoniny, noradrenaliny i dopaminy, które uśmierzają ból, dodaje spokoju, zadowala, stajemy się rześcy, itp. Umiarkowane ćwiczenia mogą zmniejszyć nastrój depresyjny nawet o 47%. Choć z drugiej strony, to częste ćwiczenia mogą powodować nawet uzależnienie. Ale tak jak we wszystkim, należy zachować umiar, 2-3 razy w tygodniu jest git.

Avatar v0rtex1353

6 października 2020, 19:39

@Kapitalista: to nie takie łatwe jak myślisz

Avatar Kapitalista

6 października 2020, 19:41

@v0rtex1353: Normalnie trzeba sobie powiedzieć "od teraz nie jestem smutny" co to za filozofia lol

Avatar miecio6

10 października 2020, 19:44

@thorin13: Nie no pewnie, tylko kurcze zastanawiające jest czemu ludzie podejmują terapie zajęciowe i farmakologiczne (z milionem skutków ubocznych) skoro można się przebiec?

Avatar miecio6

10 października 2020, 19:46

@thorin13: Swoją drogą idealny temat pod dzień zdrowia psychicznego

Avatar XardasNekromanta

6 października 2020, 20:30

Bez faktury będzie taniej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar v0rtex1353
Dodane przez: v0rtex1353

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Co za przypadek

Ładne rzeczy

To się nie może nie udać

Były nóżki, nie ma nóżek

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka