Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2020, 21:07
z tą największą i najnowocześniejszą to bym nie przesadzał
Odpisz
Edytowano - 6 października 2020, 21:08
@struskawka: jak na swoje czasy, to mieli sporo nowoczesnego sprzętu.
Marynarki nie uwzględniam
Odpisz
6 października 2020, 21:09
@Akosz: ale to nie zmienia faktu że przeje**li wojnę
Odpisz
6 października 2020, 21:15
@lolpandapl: I nie mieli największej armii
Odpisz
7 października 2020, 01:07
@Akosz: Co więcej, do transportu nadal używali w większości koni.
Odpisz
9 października 2020, 12:09
@lolpandapl: Mieli za dużo frontów i za mało surowców żeby wygrac ta wojnę
Odpisz
26 października 2020, 17:30
@Akosz: W kwestii nowoczesnego uzbrojenia to Finowie meeserschmitty ze schyłku wojny wykorzystywali do 1961 roku, a Sowieci jeszcze dłużej z nich korzystali.
Odpisz
9 października 2020, 13:58
Wcale nie największa...
A poza tym olali logistykę (transport), co mocno się odbiło w Afryce i w ZSRR.
Odpisz
9 października 2020, 12:53
Ale to Rumunia miała większą armię.
Odpisz