Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oliwier256

25 grudnia 2022, 19:06

Lepsze to niż nic

Avatar
Polymorphism1

24 grudnia 2023, 14:45

@Oliwier256: jeden z ostatnich komentarzy oliwiera256 😔

czasami nadal mi się wydaję że widzę jego komentarze 😔

Avatar CupOfWater

24 grudnia 2023, 14:57

@Oliwier256: zmarzł w święta, najgorszy czas na to

Avatar kacp80

22 grudnia 2021, 19:39

No np. ja nie lubię Nietoperz-Człowiek

Avatar roxy697

26 sierpnia 2017, 16:22

Myślałam że mu zrobiła różowy sweterek (lub w paski) za wyszytym batmanem xd

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2013, 14:46

Jest wiele innych ciekawszych prezentów niż telefony,tablety czy gry.

Avatar Minerman

6 grudnia 2013, 14:48

Jak na przykład książki. Są lepsze od gier.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2013, 15:19

@Minerman: Bez przesady.Mój komentarz odnosił się bardziej do rzeczy trwałych,które są przydatne przez dłuższy czas.Grę przejdzie się przez 2 tygodnie i rzuci się ją w kąt.Jest wiele lepszych rzeczy,na przykład:piłka do nogi,pieniądze(prosto z mostu,o wiele lepsze niż gra,bo za nie możemy sami sobie prezent wybrać),buty dobre powiedzmy oryginalne,jeśli kto biedniejszy i wiele innych jeszcze.

Avatar UchihaItachi

6 grudnia 2013, 15:51

@Minerman: A jakie mogą być fajne prezenty pod choinkę?
PISZCIE

Avatar Minerman

6 grudnia 2013, 16:14

@UchihaItachi: Jak powiedział wiktor, dobra piłka do nogi, jakaś fajna koszulka czy chociażby klocki lego.____.

Avatar UchihaItachi

6 grudnia 2013, 18:28

@Minerman: Jesteś pierwszą osobą która mi odpowiedziała na to pytanie. Co dostałeś ty?

Avatar handlash

6 grudnia 2013, 18:28

@UchihaItachi: klocki lego!!!!!!

Avatar Minerman

6 grudnia 2013, 20:27

@UchihaItachi: Koszulkę z Geraltem w wersji Kawaii, z za granicy;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 grudnia 2013, 00:19

@UchihaItachi: "Ch*j" ~Prostytutka C:

Avatar SharpNeedle

11 sierpnia 2015, 11:21

Są gry które po ukończeniu jeszcze trwają i są też gry które przechodzisz kilka razy z innym zakończeniem/ inną postacią

Avatar Soczyniaaa

18 grudnia 2015, 13:17

lol usunęłam to co wcześniej napisałam :P

Avatar
heroes10

6 grudnia 2013, 16:01

eee... czepiacie się ja bardzo lubię np. puzzle i obiekty do składania, sklejania tylko fakt to musi mieć bardzo dużo elementów i nieraz jest cholernie drogie ale taka pasja :)

Avatar UchihaItachi

6 grudnia 2013, 15:47

Znam to uczucie

Avatar Near1

6 grudnia 2013, 14:49

Ja od babci co roku dostaję słodycze, majtki i skarpetki xD Ale zawsze się szczerze cieszę, bo tego nigdy za wiele.

Avatar bylejakbylegdzie

6 grudnia 2013, 14:11

to ja bym wolał szachy od puzzli, szachy są o wiele ciekawsze

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2013, 13:18

xD 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Rel

Lekko nie będzie

Płać pan

Mało znany szczegół

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka