Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

9 lipca 2021, 11:10

In the Soviet Union summer 1943
Tanks line up in thousands as far the eye can see

Avatar
Konto usunięte

12 października 2020, 17:11

Domyślam się, że to piosenka Sabaton - Panzerkampf.

Avatar Ogniem_i_laserem

12 października 2020, 20:15

no tak

Avatar
Konto usunięte

13 października 2020, 15:21

@Ogniem_i_laserem: Sam słuchałem Sabatonu kiedyś i czasem też teraz.

Avatar Tajdeus

Edytowano - 12 października 2020, 20:55

Tomorrow belongs
Tomorrow belongs
Tomorrow belongs
To me

Avatar Juliusz_Cezar

12 października 2020, 17:08

STUKA VERBAND IM ANGRIFF AUF BOLSCHEWISTISCHE PANZER UND TRUPPEN ANSAMLUNNGEN

Avatar Maly_modelarz15

12 października 2020, 20:20

@Juliusz_Cezar: Stukaverband razem

Avatar matipos06

8 października 2020, 23:23

Ja bym przy nim ciągle "Erikę" puszczał

Avatar Juliusz_Cezar

12 października 2020, 17:06

@matipos06: Auf der Heide blüht ein kleines Blümelein

Avatar lordbaysel

12 października 2020, 17:16

@Juliusz_Cezar: und das heißt:

Avatar Holdine

12 października 2020, 17:21

@lordbaysel: EEEEEEEEERIKA!

Avatar Maly_modelarz15

12 października 2020, 20:20

@matipos06: a u nas było na odwrót, przyjechała amerykanka o tym imieniu, to śmieszki nękali ją tą piosenką, ale ja wcześniej już ją ostrzegłem

Avatar
Konto usunięte

8 października 2020, 23:19

no tak bo niemiec = nazista i trzeba mu pokazać ze w polsce to nie ma tak jak on se mysli ze jest

Avatar
asasinpio

8 października 2020, 23:20

Oczywiście, tak działa świat

Avatar
Konto usunięte

8 października 2020, 23:22

a co do piosenki to nawet nie jest o polsce tylko o rosji

Avatar
asasinpio

8 października 2020, 23:23

A co do powyższego obrazka to jest mem

Avatar
kroganin

9 października 2020, 14:13

Nie ma to jak bycie przeżartym lewacką propagandą i widzenie we wszystkim ataku na kogoś...

Avatar
asasinpio

9 października 2020, 16:32

Tak, to jest wina lewactwa niczego innego (XD)

Avatar
kroganin

9 października 2020, 17:05

Uważanie, że Polacy są stereotypowi, zacofani itd to jest lewicowe pie**olenie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Wielka przygoda

Jest taka skromna...

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

A jednak zrobili to w ten sposób

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka