W końcu będę miał z kim grać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Za co ta premia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2020, 00:08
Mnie ciekawi dlaczego zawsze jak ten mówi "do jutra" i jest offline 6 lat i mnie ciekawi co sie stało
Odpisz
11 października 2020, 00:12
@Nikodem8378: ja raz tak powiedziałem, nazajutrz zepsuł się laptop a tera wróciłem po roku abstynencji.
Odpisz
10 października 2020, 18:13
mój już nie wrócił, ostatni raz logował się 7 lat temu
Odpisz
10 października 2020, 18:09
Tak naprawdę to każdy z nas może być takim kolegą, nawet o tym nie wiedząc.
Odpisz
10 października 2020, 17:56
Do tego okazuje się, że założył rodzinę i jest szefem firmy
Odpisz
10 października 2020, 17:53
a ja wczoraj dorwałem na doscordzie takiego cygana z klasy, co był w szkole w sumie tylko dwa tygodnie
Odpisz
9 października 2020, 15:19
Ahh tak, Sons of Anarchy
Odpisz
9 października 2020, 10:10
-Jutro dokończymy ten domek?
-Dobra, do jutra!
6 lat później
-Hej, pamiętasz mnie? Mieliśmy dokończyć domek
-Kim jesteś?
Odpisz
9 października 2020, 09:53
mój nigdy się już nie zalogował :( pamiętam naszą ostatnia rozmowę, chciał mi oddać swoje konto a potem już nie wrócił
Odpisz