Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2020, 10:34
Boję się że ugryzie mnie motyl o to tak na serio
Odpisz
7 grudnia 2013, 11:32
Boję się śmierci. A wy?
Odpisz
24 marca 2018, 12:17
@janfon: Ja nie.
Odpisz
5 września 2015, 20:53
Ja boję się jedynek ;-;
Odpisz
12 grudnia 2013, 16:57
szpary pod moim łóżkiem ;D
Ale nigdy nie bałam się owadów.
Odpisz
10 grudnia 2013, 19:18
Ja się boję ślimaków i grzybów (nie wiem czemu)
Odpisz
9 grudnia 2013, 17:56
Boje sie komornika a kiedys Buki z muminków :)
Odpisz
4 grudnia 2013, 19:40
Czemu taka niska ocena? Jak ćma lata po pokoju to zachowujecie całkowitą powagę?
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:17
dodałem 5/5
Odpisz
6 grudnia 2013, 19:44
tak to samo przy pająkach boje się tylko owadów w żółto-czarne pasy :)
Odpisz
6 grudnia 2013, 19:18
SĄSIADKA MOJEGO KUZYNA BOJI SIĘ ŻE JĄ ĆMA UDUSI
Odpisz
6 grudnia 2013, 18:16
Ja się boję dentystów :D
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:44
ja się boję że Polską zapanują idioci... ups już to się stało :o
Odpisz