Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Walkiria24

7 grudnia 2013, 10:04

8 jest lepsza od 7 a wszyscy co go tak hejcą pewnie nawet go nie używali .......

Avatar janfon

7 grudnia 2013, 11:22

@Walkiria24: Mój kolega ma Windows 8. Nie dość, że strasznie ścina (komputer, nie gry), to w dodatku pełno gier na niego nie działa. Kompletny chłam.

Avatar gelo1238

7 grudnia 2013, 12:02

@janfon: nie wiem czy wiesz, ale windows 8 ma troche wieksze wzmagania od win 7 wiec pewnie dlatego mu scina i gry mu nie działaja

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2013, 15:45

@Walkiria24: Ja go mam na lapku, i jest chvjowy :V

Avatar janfon

10 grudnia 2013, 17:35

@gelo1238: Gry to mu lepiej działały na Windowsie XP. Ten Windows 8 ma problem ze zgodnością gier. Mój drugi kolega sądzi, że warto mieć Win 8 na późniejsze lata, ale sądzę, że to będzie trochę strata pieniędzy. Trochę czasu przecież pominie, zanim wyjdą nowe komputery, co nie? Wracając do mojego pierwszego kolegi, nawet Painkiller: Overdose mu laguje, a mi na siódemce leci płynnie na najwyższych. Dziwne to jest, co zrobili z tym systemem operacyjnym.

Avatar TheTajemnicza

12 marca 2016, 23:43

@janfon: Pewnie ma stary.

Avatar CytrynXD

6 maja 2017, 10:51

@janfon: to nie zalezy od windowsa tylko od specyfikacji kompa

Avatar speeedghost

8 grudnia 2013, 13:58

To nie jest miłe.Ja mam windows 8

Avatar as13zx

5 grudnia 2013, 00:13

Po prostu nie potrafisz obsługiwać!
Chwila ja też nie.
Istnieje w ogóle ktoś taki?

Avatar olga00122

7 grudnia 2013, 08:35

@as13zx: Być może ten co go wymyślił. Pomyłka, on też nie umie go obsługiwać •_•...

Avatar majki909

7 grudnia 2013, 10:52

@as13zx: Windows jak windows o co wam chodzi? Wytłumaczcie mi proszę

Avatar gelo1238

7 grudnia 2013, 12:04

@as13zx: można ustawić pulpit taki jak w win 7, mówie bo nie wiem czy wiesz to :P

Avatar majki909

7 grudnia 2013, 10:51

Znaczy teraz wyszła już Windows 8.1 która jest darmową aktualizacją dostępną w sklepie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AliiG
Dodane przez: AliiG
Tagi: #okno, #windows

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trzeba brać osobną torbę

Młodzi gniewni

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka