Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Były nóżki, nie ma nóżek
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 października 2020, 17:59
A rotorowe i boxer?
Odpisz
11 października 2020, 18:23
@Polakowaty: jeszcze nie słyszałem dzwięków tych silników, mam w planach je trochę poanalizować
Odpisz
11 października 2020, 19:06
@Milek_402: i widlaków są różne
Odpisz
11 października 2020, 19:57
@Polakowaty: no tak ale ja napisałem o dźwięku muscle-carów które są w głównej mierze, nie da się zresztą tak dokładnie napisać dźwięków
Odpisz
11 października 2020, 21:43
@Milek_402: prawda ale są też widlaki na rope
Odpisz
12 października 2020, 07:06
@Polakowaty: widlaki na rope robiá kleklekle (basem)
Odpisz
12 października 2020, 21:11
@Polakowaty: Boxer to taki bulgot, szczególnie w Subaru z turbiną, w tych wersjach jest montowany inny kolektor i ma się wrażenie, jakby coś się gotowało pod maską. Przy wolnossących charakterystyczny bulgot także występuje, jednak nie tak nasilony.
Odpisz
12 października 2020, 23:36
@Milek_402: Mój boże. Boxer to cudo. Kumpel ma w imprezie na przelocie. Miód na uszy
Odpisz
13 października 2020, 15:17
@Witciu: dla mnie miodem na uszy są pomruki V8 na postoju i ich basowe wrrr na katowaniu na wysokich obrotach, to jest muzyka.
Odpisz
13 października 2020, 22:24
@Milek_402: Bokser brzmi w pytę jednak to V8 jest lepsze od każdego innego silnika
Odpisz
13 października 2020, 23:58
@Witciu: pod względem dźwięku tak, pod względem ekonomicznym nie, V8 sporo pali, takie diesele czy R4 pod tym względem wypadają lepiej
Odpisz
14 października 2020, 00:01
@Milek_402: Cały czas mówimy o dźwięku
Odpisz
14 października 2020, 14:23
@Witciu: autko robi brum brum XD a tak na serio to też od wydechu dźwięk silnika zależy
Odpisz
14 października 2020, 22:27
@Milek_402: Amerykańskie V8 mają ten bulgot ze silnika, wydech to zwykła rurka. To w tych nowych musisz kombinować z wydechem
Odpisz
15 października 2020, 10:31
@Witciu: na necie czytałem o gwizdku na wydech dzięki któremu nawet zwykły R4 brzmi jak V8
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2025, 19:08
@Milek_402: #Team elektryki (wiem zjecie mnie i wysracie z powrotem)
Odgłos to: Cisza
Ewentualnie taki piekny, niemal kosmiczny dźwięk generatora gdy startują
Odpisz
17 maja 2025, 19:19
@Towarzysz777: Ciebie już do reszty popiеrdoliło. Wypiеrdalaj z tymi elektrykami. Nawet nie będę tracił energii na jedzenie ciebie. Jeżeli już chcesz elektryka to wspomnij chociaż o wodorze a nie tych zjеbanych elektrycznych na baterie.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2025, 23:47
@Witciu: Kiedy wodorowy też jest cichy xD
Odpisz
17 maja 2025, 23:57
@Towarzysz777: Tak, ale wodór ma jakiś potencjał. I co ty masz z tą ciszą? Samochód ma drzeć pi..е
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2025, 00:43
@Witciu: Drżeć pi..e może popie....ony entuzjasta staroci (silników spalinowych), samochód to ma być cichy. No zgadzam się że wodór jest lepszy, ale to też jest elektryk, więc zalicza się do #Team elektryki
Odpisz
18 maja 2025, 11:12
@Towarzysz777: Silniki spalinowe najlepsze. Stary sztrucel i ogień z dupy. Przecież żaden elektryk ci tego nie zapewni. Nie wiem ile masz lat ale jesteś już stracony
Odpisz
18 maja 2025, 11:14
@Witciu: Mam już prawo jazdy spokojnie, na studiach jestem i nic tak nie brzmi jak cichy silnik elektryczny :)
Odpisz
18 maja 2025, 11:23
@Towarzysz777: chyba że coś co jest elektryczne i działa np komputer albo lodówka
Odpisz
18 maja 2025, 17:03
@Polakowaty: No dobra one hałasują, ale silniki w samochodach brzmią ślicznie
Odpisz
18 maja 2025, 19:25
@Towarzysz777: 7.2 Hemi V8 koncernu stelantis [*]
Odpisz
Edytowano - 13 października 2020, 00:05
Wankl- srutututututututssssss xd
Odpisz
17 maja 2025, 19:21
@parufka_48: Jak już to silnik wankla. I on raczej robi brap brap brap brap
Odpisz
9 marca 2021, 10:02
Dobry jest
Odpisz
25 października 2020, 14:16
Tymczasem Merlin: pfupfupfufpuffffffffPPPPWRRRDRUDRUDRU
Odpisz
13 października 2020, 10:06
Ostatnio jak miałam iść na rajd harcerski i z tatą siedzieliśmy w samochodzie i czekaliśmy to mój tata w pewnym momencie wystawił głowę z samochodu i powiedział: ,, Słyszę Passata,Krzysiek jedzie'' Krzysiek to mój kolega też miał się stawić i faktycznie 5 minut później podjechał Passat
Odpisz
13 października 2020, 11:11
@Czekoladkapl: tata rozpoznał klekot diesela, pozdro
Odpisz
14 października 2020, 17:32
@Milek_402: Pozdro
Odpisz
17 października 2020, 18:11
@Czekoladkapl: ja potrafię z 200 m rozpoznać silnik 1.6 valvematic 132 km
Odpisz
17 października 2020, 19:11
@kuba5028: No mój tata rozpoznał 5 minut zanim samochód podjechał a nie było go widać,nie wiem z jakiej odległości
Odpisz
13 października 2020, 16:38
Najlepszy jest 4AGE
Odpisz
12 października 2020, 21:21
Najlepiej to brzmi Sw400
Nie zesrajcie się z tym całym dwajotzetem
Odpisz
12 października 2020, 22:10
@skelemaster: *odgłosy wakacji na wsi u babci
Odpisz
13 października 2020, 15:18
@skelemaster: 2JZ najlepszy
Odpisz
13 października 2020, 15:46
@kurczak1122: na wsi to są fajne dźwięki, sam mieszkam na wsi
Odpisz
13 października 2020, 07:39
Rotorowe od heli - IIIIIIIIIIIIIIIII
Odpisz
13 października 2020, 02:09
w mercedesie słychać jeszcze takie tyktyktyktyktyktyktyktyk
Odpisz
11 października 2020, 17:42
A z turbiną wszystkie- suu tsu tsu
Odpisz
12 października 2020, 23:36
@mateusz123_hiro: Kompresor - weeeeeeEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
Edytowano - 11 października 2020, 15:56
ten gość pisze dźwięki
nadszedł wybraniec
Odpisz
11 października 2020, 16:02
@Dziwak: Większość muzyków:
Odpisz
12 października 2020, 22:27
@Dziwak: typ co wymyślił onomatopeje:
Odpisz
11 października 2020, 15:49
Mekanik
Odpisz
11 października 2020, 16:10
@lalaluja: znajomy z klasy twierdzi że powinienem pójść do samochodówki, bo na razie jesteśmy na kierunku technik handlowiec (1 klasa) bo się tu marnuję
Odpisz
11 października 2020, 17:11
@Milek_402: Tym znajomym jestem ja, pozdro miły
Odpisz
11 października 2020, 18:22
pozdro
Odpisz