Ten moment, gdy jesteś tak pijany, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Wielka przygoda
Chłodno to na pewno nie jest
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2015, 18:04
I weź się teraz człowieku porusz..
Odpisz
8 grudnia 2013, 21:42
nie wiem czemu takie rysunki są dodawane, jak średnia wieku ludzi na jeja wynosi 10 - 14 . Ale okej... to ma być niby śmieszne =]
Odpisz
9 grudnia 2013, 19:47
@kotekada4: Rysunki ? :O
Odpisz
9 grudnia 2013, 21:26
@Shenji: Oj tam. jak by tobie się nigdy nie zdarzałoo ;P
Odpisz
10 grudnia 2013, 13:34
@kotekada4: Oświeć mnie,bo nie wiem,gdzie napisałem,że nigdy mi się to nie zdarzyło B|
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:08
@Shenji: E m ... nie napisałam że '' tobie się nigdy nie zdarzyło '' a napisałam '' jak by tobie się nigdy nie zdarzyło ( czy tam pomyliło) '' i jeszcze '' ;P '' . emotikonki i ze słowami też coś znaczą, czytaj ze zrozumieniem.
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:15
@kotekada4: ... Emotikon ,,B|'' nic ci nie mówi ? Do tego, ,,jakby tobie sie nigdy nie zdarzałoo'' od razu sugeruje,ze mi się to zdarzyło B|.Tak więc,jeżeli ktoś to powinien czytać ze zrozumieniem,to raczej nie ja,a ty B|
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:22
@Shenji: Po ludzku się nie dało ? '' jakieś BI '' ? nie wiem co to znaczy, nie urodziłam się w 2000 r. zrozum, nie kumam innych debilnych znaczków dla nastolatków .
Odpisz
10 grudnia 2013, 14:28
@kotekada4: Bez bulwersu,proszę.Co to za różnica,czy urodziłaś się w 2000 roku czy w 2001 ? Mówisz,że ,,B|'' to debilny znaczek,tymczasem to po prostu emotikon,jak każdy inny. Sama używasz tych ,,debilnych znaczków'',jak to określiłaś.A,i jeszcze jedno : ,,debilnych znaczków dla NASTOLATKÓW''- z tego co wiem,to w wieku 12 lat już się jest nastolatkiem,ale jeżeli chcesz,mogę cię uznać za 10-latka B|
Odpisz
10 grudnia 2013, 17:09
@Shenji: dobrze, '' bez bulwersu '' ;) BI x[
Odpisz
8 grudnia 2013, 18:46
To jeszcze nic.Na mnie rozegrali mecz piłki nożnej.
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:27
albo w warcaby
Odpisz