Piękna, przezroczysta, a na imię miała czysta...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Dwa oblicza
To się nie może nie udać
Młodzi gniewni
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2013, 16:24
ja mam w klasie takiego Mirka i taki ***ony debil jak nie wiem co -_-
Odpisz
8 grudnia 2013, 19:06
Ale nie ma Mirka.Jest tylko sroga,łotewska zima...A,to nie tu :X
Odpisz
9 grudnia 2013, 08:31
@Shenji: :D
Odpisz
28 marca 2016, 21:45
Mirek? taki Debil? jak byś chodził do mej szkoły to u nas Jest Tadzik ;-; wszyscy się śmiali bo jego ojciec jest grabarzem a ksiądz ma na imie Tadzik ;__; i grabarz nazwał syna swego Tadzik xD padłam :D
Odpisz
29 marca 2016, 09:07
@Ashley12c: Mi nie chodzi o to, że jest debilem bo nazywa się tak i siak, tylko o to, że on ma chyba niedoje**nie mózgowe. Raz wmawiał nam że jego wujek znalazł pięć tysięcy zł w kiblu i poleciał do chin '-' Jak wszyscy się z tego śmiali, a raczej z Mirka, on powiedział że to (taki jeden) Julek mówił ;-; Moja przyjaciółka siedzi obok niego w ławce. Dlaczego? Bo jest zdolna i MUSI temu idiocie pomagać, a on nic tylko się na nas obraża ;-; Takich historyjek mam jeszcze kilkadziesiąt, długo by pisać. PS. Od niego tak śmierdzi, że ta właśnie przyjaciółka powiedziała że jak otworzyłem okno, i zawiało na nią od strony Mirka to straciła na kilka minut węch .-.
Odpisz
29 marca 2016, 11:12
to masz fajne przygody w szkole :__;
Odpisz
29 marca 2016, 18:41
@Ashley12c: Ostatnio przy płocie znaleźli wódkę, piwo ogórki i pomidory. Teraz żartują, że ktoś pędził bimber z warzyw ;-; Albo kiedyś JA wybiłem okno kolegą. Nie, nie Z kolegą.
Odpisz
29 marca 2016, 20:09
u nas Tadzik jest debilem i upokorzeniem dla 4 klasy ;-; (nie śmiej sie ze jestem w 4 klasie ;-;) ostatnio tak mnie wkurzyl ze przy całej klasie ściągnełam spodnie xD na to Olimpia (moja koleżanka z ławki) jej cytat- EJ Tadzik! ładne majteczki z misiami xD cała klasa na podłodze xD
Odpisz
5 kwietnia 2016, 12:52
@Ashley12c: U nas są bardziej wyrafinowane żarty, po prostu czasami poezja po prostu. Czemu mam się śmiać że jesteś w 4 klasie? .-. Śmiałbym się kiedy byłabyś w 3 gim. i pisałabyś jak niedorozwinięta 8-latka :D
Odpisz
6 kwietnia 2016, 17:06
:D
Odpisz