Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najbardziej realistyczny spośród modów
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2020, 03:43
U friza w ekipie pracuje teraz
Odpisz
15 października 2020, 14:37
Właśnie mi przypomniało, że w tym programie był karzeł
Odpisz
16 października 2020, 00:40
@BardzoOryginalnaNazwa: szanuje za Yumeko Yabami na profilowym
Odpisz
15 października 2020, 17:02
nie ladnie tak klamac opie
Odpisz
15 października 2020, 15:50
K***a. Teraz sam jestem ciekaw, co robi ten karzeł!
Odpisz
15 października 2020, 15:18
Pamiętam jak za dzieciaka się to oglądało z rodzicami
Odpisz
15 października 2020, 14:13
Czeka grzecznie zamknięty w forcie i czeka na ekipę która nakręci kolejny sezon tego zacnego programu
Odpisz
15 października 2020, 15:11
Nie nakręcą bo Pudzian zabrał wszystkie złoto z klatki i nie mają czym zapłacić producentom - tak twierdzi Klocuch
Odpisz
12 października 2020, 14:01
Pewnie pierogi, bo poniedziałek.
Odpisz
12 października 2020, 14:03
@KufelMleka: W poniedziałek to tylko naleśniki
Odpisz
12 października 2020, 14:10
@Towarzysz777: Naleśniki to w piątek, wedle starych dziejów.
Odpisz
12 października 2020, 14:20
@KufelMleka: W piątek ryba i to wedle jeszcze starszych dziejów
Odpisz
12 października 2020, 14:26
@Towarzysz777: w piątek post i to od najstarszych zwyczajów
Odpisz
15 października 2020, 14:05
@Ged_34: w Piątek to się nazywa światło dniem, a ciemność nocą i to jest najstarszy zwyczaj.
Odpisz
12 października 2020, 14:44
Ach, Fort Boyard, moje dzieciństwo
Odpisz
12 października 2020, 15:19
@rozwalgo: Moje też
~op
Odpisz
12 października 2020, 15:49
@sliwak2001: Dzięki opie bo chciałem sobie przypomnieć nazwę tego programu z mojego dzieciństwa
Odpisz