Czy w Finlandii piździ? TAK.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2013, 19:18
0C-woda zamarza
-10C-finowie plywaja
aha ciekawe
Odpisz
26 grudnia 2013, 22:18
@Baltie: Woda nie zamarza w 100% zazwyczaj jest to tylko 2/3 cm lodu na samej górze zbiornika. Fizyka się kłania i wychodzi.
Odpisz
5 grudnia 2013, 15:54
Nie w Finlandii, tylko w Rosji.
Odpisz
5 grudnia 2013, 18:12
@pmb1998: Polewamy mu!
Odpisz
5 grudnia 2013, 15:39
z życia wzięte
Odpisz
5 grudnia 2013, 15:23
so true :)
Odpisz
5 grudnia 2013, 13:41
W tekstach to było tylko że troche inne
Odpisz
5 grudnia 2013, 13:03
w rosji jest podobnie tyle że przy -114,2 °C wódka zamarza i rosjanie są w***ieni
Odpisz
5 grudnia 2013, 13:01
fajne pytanie
Odpisz