memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 października 2020, 19:21
W sumie jest człowiek co przeżył obydwa wybuchy
Odpisz
13 października 2020, 15:32
Chciałem tylko wspomnieć, że skażenie radioaktywne w Hiroshimie i Nagasaki było bardzo małe i zanotowano tylko niewielki wzrost zachorowań na raka.
17 października 2020, 12:36
@Wormy: Płacz w tonacji Czarnobyla
17 października 2020, 14:38
@Wormy: to chyba dlatego, że bomby zdetonowano nad ziemią.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 października 2020, 19:21
W sumie jest człowiek co przeżył obydwa wybuchy
Odpisz
13 października 2020, 15:32
Chciałem tylko wspomnieć, że skażenie radioaktywne w Hiroshimie i Nagasaki było bardzo małe i zanotowano tylko niewielki wzrost zachorowań na raka.
Odpisz
17 października 2020, 12:36
@Wormy: Płacz w tonacji Czarnobyla
Odpisz
17 października 2020, 14:38
@Wormy: to chyba dlatego, że bomby zdetonowano nad ziemią.
Odpisz