Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

19 lipca 2021, 16:07

Ja piję wrzątek i herbatkę

Avatar Wielkopolanin

13 października 2020, 16:53

Człowiek kultury z tego co widzę

Avatar teoneo

13 października 2020, 17:44

@Wielkopolanin: czemu ty wysłałeś zdjęcie discordowe camouflage

Avatar Wielkopolanin

26 listopada 2020, 17:40

@teoneo: ¯\_(ツ)_/¯

Avatar TheJPRLD_

15 października 2020, 19:52

Ja też piję myślałem, że jestem jedyny :)

Avatar DrDamian_

15 października 2020, 19:27

Pamiętam jak piłem kwas chlebowy w piekarnii. Dobry napój

Avatar Rollecoster0

14 października 2020, 22:51

Gdzie kupię ten oto napój bogów w Gorzowie wielkopolskim? najlepiej niedaleko osiedla Staszica

Avatar Janek1312

15 października 2020, 07:46

@Rollecoster0: Carrefour, Leclerc w sumie w każdym większym sklepie

Avatar Bearner

14 października 2020, 18:07

Dobre to?

Avatar Derpsonv16

14 października 2020, 18:20

@Bearner: wyobraź sobie połączenie piwa (goryczka) i coli

Avatar Racibor

14 października 2020, 19:00

@Bearner: musisz sam spróbować jedni go lubią drudzy nienawidzą, schemat podobny z bigosem Polacy go lubią a zagranicznie nie mogą zrobić nawet kęsa

Avatar Gopostal

15 października 2020, 00:59

@Bearner: Próbowałem rok temu. To był ostatni raz, smakuje moim zdaniem beznadziejnie. Nie wiem jak opisać ten smak, coś jak połączenie goryczy ze słodyczą.

Avatar snajpercat

14 października 2020, 21:14

A ja tam cole wole

Avatar teamsoj

14 października 2020, 21:53

@snajpercat: o to ty

Avatar snajpercat

14 października 2020, 22:50

@teamsoj: tak to ja

Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

Edytowano - 13 października 2020, 16:42

To można tak normalnie pić? A coś się może po tym stać? No bo w końcu kwas itp

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar tomek123321

14 października 2020, 19:27

@Przemek572: tak samo jak napoje gazowane ma rozpuszczony kwas węglowy

Avatar BiiTii

14 października 2020, 22:02

@NAZWA_UZYTKOWNIKA: kwas węglowy jest zwyczajną wodą gazowaną

Avatar koniecnazw

14 października 2020, 21:14

W szkole się mnie pytają co ja piję w tej butelce a ja im odpowiadam że jest to napój bogów.

Avatar Jesiotr

13 października 2020, 17:42

The Virgin coca cola

The chad kwas chlebowy

Avatar inco_gnito

14 października 2020, 20:49

@Jesiotr: The Gigachad kubuś waterr

Avatar KUBus10120620

14 października 2020, 20:46

Ja wolę wodę z lekiem na przeczyszczenie

Avatar Dark_Dante

14 października 2020, 20:36

Tradycyjne ukraińskie strasznie wykręcają ryja ale te polskie są już całkiem, całkiem.

Avatar KrosaK

14 października 2020, 20:15

O nie!
To kwas chlebowy

Avatar Mafelusz

14 października 2020, 20:02

Ale to nie jest kwas chlebowy tylko napój gazowany o smaku kwasu chlebowego

Avatar Jadczukov

14 października 2020, 19:51

Huzzah! A man of quality!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ładne rzeczy

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka