Coś dla fanów The Walking Dead
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2014, 15:39
daryl go i tak rozje**ł
Odpisz
5 grudnia 2013, 13:24
Lol, akurat ten odcinek oglądałem (nie należe do tych, co oglądają wszystkie
0
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:56
@Rav239: A szkoda, to był najbardziej zaj***sty odcinek 'The Walking Dead' ever!
Odpisz
9 grudnia 2013, 15:10
@dkx321: No przecież powiedziałem że akurat ten jeden oglądałem
Odpisz
9 grudnia 2013, 16:05
@Rav239: sorry, zrozumiałem co innego z tego, co powiedziałeś, sorry...
Odpisz
8 grudnia 2013, 16:10
Troche przesadzone z tym tekstem,ale sam fakt,że czołg pojawia się w odcinku dodaje rangę najlepszego odcinka serii.
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:28
Zabili Hershella, jeśli to ma być najlepszy odcinek to ja jestem Mike Tyson
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:37
@Galex: Selekcja bohaterów przed dalszą akcją serialu.To właśnie to,że zginęło tyle postaci w jednym odcinku,podajże 4 w jednym odcinku,tylko dodaje pikanterii i budzi ciekawość,jakie będą dalsze losy tego wszystkiego.A sam czołg i ta akcja z przejęciem więzienia jak dla mnie udała się fenomenalnie.Do tej pory uważałem,że pierwszy odcinek 1 serii był najlepszy,też był czołg,jednak nie w akcji,ale po tym odcinku zmieniłam swoje zdanie :)
Odpisz
9 grudnia 2013, 07:02
No trzeba przyznać, że ten odcinek po tylu poprzednich nudnych jak falki z olejem wreszcie dodał trochę akcji.
Odpisz
9 grudnia 2013, 13:07
@Galex: Punkt kulminacyjny 4 sezonu jak do tej pory :)
Odpisz
9 grudnia 2013, 12:11
Ja jestem w trakcie ogladania 3-ciego sezonu... I po co mi bylo czytac komentatrze....
Odpisz
8 grudnia 2013, 21:56
- I have an army!
- We have Hulk.
Avengers :D
Odpisz
8 grudnia 2013, 17:16
Też oglądałem ten odcinek trochę się tragicznie skończył.
Odpisz