Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mooped

26 października 2014, 15:39

daryl go i tak rozje**ł

Avatar Rav239

5 grudnia 2013, 13:24

Lol, akurat ten odcinek oglądałem (nie należe do tych, co oglądają wszystkie
0

Avatar dkx321

8 grudnia 2013, 17:56

@Rav239: A szkoda, to był najbardziej zaj***sty odcinek 'The Walking Dead' ever!

Avatar Rav239

9 grudnia 2013, 15:10

@dkx321: No przecież powiedziałem że akurat ten jeden oglądałem

Avatar dkx321

9 grudnia 2013, 16:05

@Rav239: sorry, zrozumiałem co innego z tego, co powiedziałeś, sorry...

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2013, 16:10

Troche przesadzone z tym tekstem,ale sam fakt,że czołg pojawia się w odcinku dodaje rangę najlepszego odcinka serii.

Avatar Galex

8 grudnia 2013, 17:28

Zabili Hershella, jeśli to ma być najlepszy odcinek to ja jestem Mike Tyson

Avatar
Konto usunięte

8 grudnia 2013, 17:37

@Galex: Selekcja bohaterów przed dalszą akcją serialu.To właśnie to,że zginęło tyle postaci w jednym odcinku,podajże 4 w jednym odcinku,tylko dodaje pikanterii i budzi ciekawość,jakie będą dalsze losy tego wszystkiego.A sam czołg i ta akcja z przejęciem więzienia jak dla mnie udała się fenomenalnie.Do tej pory uważałem,że pierwszy odcinek 1 serii był najlepszy,też był czołg,jednak nie w akcji,ale po tym odcinku zmieniłam swoje zdanie :)

Avatar Galex

9 grudnia 2013, 07:02

No trzeba przyznać, że ten odcinek po tylu poprzednich nudnych jak falki z olejem wreszcie dodał trochę akcji.

Avatar
Konto usunięte

9 grudnia 2013, 13:07

@Galex: Punkt kulminacyjny 4 sezonu jak do tej pory :)

Avatar karlak95

9 grudnia 2013, 12:11

Ja jestem w trakcie ogladania 3-ciego sezonu... I po co mi bylo czytac komentatrze....

Avatar Pstrong_Maciej

8 grudnia 2013, 21:56

- I have an army!
- We have Hulk.
Avengers :D

Avatar jeja767

8 grudnia 2013, 17:16

Też oglądałem ten odcinek trochę się tragicznie skończył.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar trustymusty
Dodane przez: trustymusty

Przerwa na herbatkę

To by wystarczyło

Nigdy na to nie wpadną

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka