Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 22:12
Ja bym wolał chodzić do szkoły, bo mam wtedy okazję spotkać swoich znajomych i pochodzić po mieście po szkole
Odpisz
16 października 2020, 06:58
@MituDestroyer: +1
Odpisz
20 października 2020, 09:14
@miki322: K. Trochę wsm zazdroszczę, że masz czas na takie rzeczy, bo u mnie to na dojazd tracę jakieś 3-4 godziny dziennie (w obie strony), więc zdalne lekcje to błogosławieństwo.
Odpisz
20 października 2020, 09:21
@MemicznyInkwizytor: ja też mam 3 godziny dojazdu w dwie strony ale i tak wolę stacjonarnie
Odpisz
15 października 2020, 22:46
U mnie prawie wszyscy nauczyciele skłamali że im skype nie działa i muszą przez librusa
Odpisz
16 października 2020, 13:21
@Nikodem8378: pewnie w rozmowie jeden gościu powiedział że tak zrobi a reszta uznała go za geniusza
Odpisz
16 października 2020, 14:25
@Nikodem8378: o k***a lekcje na skype XD
Odpisz
16 października 2020, 16:43
@NesquikBoi: a gdzie mają być ale fajnie że nie mamy zadań domowych
Odpisz
20 października 2020, 09:12
@Nikodem8378: W Microsoft Teams. Nwm gdzie masz szkołę, ale Teamsy w większości Polski w zasadzie zdominowały formy zdalnej "pracy".
Odpisz
16 października 2020, 15:56
Ja mam od poniedziałku hybrydowe... Jak dla mnie stonks bo było na tamten tydzień z 3 sprawdziany i 7-8 kartkówek więc najs
Odpisz
15 października 2020, 20:13
Ja jestem w czerwonej strefie i nie mam lekcji od poniedziałku
Odpisz
15 października 2020, 20:20
@Xgamer: Same. A w której?
Odpisz
15 października 2020, 20:21
@Kolodziej_1: zamość
Odpisz
15 października 2020, 20:23
@Xgamer: ja jestem w zoltej ;/
Odpisz
15 października 2020, 20:23
@NesquikBoi: jak większość osób
Odpisz
15 października 2020, 20:32
@Xgamer: Wawa i okolice
Odpisz
Edytowano - 16 października 2020, 08:54
@Xgamer: ja od jutra w czerwonej i nauczanie zdalne ale na praktyki mam chodzić
Odpisz
16 października 2020, 09:36
@Cheems_Kosmonauta: ja jestem w liceum więc nie mam praktyk
Odpisz
15 października 2020, 22:55
Idealnie
Odpisz
15 października 2020, 21:12
Ja mam hybrydowe
Odpisz
15 października 2020, 21:01
A podstawówka i przedszkole to do ostatniego żywego ucznia.
Odpisz
15 października 2020, 20:37
Ja będę w czerwonej strefie od poniedziałku również, i również będzie online u mnie bo chodzę do technikum. Moja siostra z 6 klasy normalnie idzie
Odpisz