Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Brawo za czujność!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Podłe
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2014, 19:37
Little Jacob na haju ._.
Odpisz
9 grudnia 2013, 22:12
Ludzie! Tu sie obrazek komentuje a wy o ortografii! No prosze was!
Odpisz
7 grudnia 2013, 15:01
i tak 99% z was nie paliło
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2013, 14:02
heh niezly zawodnik
Odpisz
7 grudnia 2013, 14:05
@gavardo: niezły*.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2013, 14:07
@Karso21Respawn: heh nie chodze do polskiej szkoly tylko do belgijskiej i nie mam polskiej klawiatury :(
Odpisz
24 kwietnia 2014, 21:03
@gavardo: Moja ulubiona wymówka. Możesz pobrać na komputer polską klawiaturę.
Odpisz
25 stycznia 2019, 08:35
@gavardo: Rozumiem
Odpisz