Pławię się w poczuciu winy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Lekko nie będzie
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2020, 12:10
Ja największym leniwcem jestem jeśli chodzi o wynoszenie śmieci, jeśli nie chce mi się tego robić to ugniatam śmieci nogą jak prasa hydrauliczna, aczkolwiek już raz dostałem opie**ol od matki, kiedy tak robiąc rozwaliłem śmietnik bo plastikowe wiaderko już nie wytrzymywało naporu śmieci jakie ugniotłem wcześniej...
Odpisz
17 października 2020, 20:17
@Piket: Ale to jest oszczędzanie miejsca i worków na śmieci.
Odpisz
18 października 2020, 00:34
Nie jest jak rozwalisz tym k*rwa kosz na śmieci XD
Odpisz
18 października 2020, 06:49
@SerdeczneWitam: XD
Odpisz
18 października 2020, 06:56
@Piket: Kiedy wyciągam śmieci z kosza po miesiącu ich ciągłego ugniatania nogą...
Odpisz
17 października 2020, 20:33
Akurat ten kot ćwiczy
Odpisz
15 października 2020, 10:22
Cały tydzień tak mam, nie chodzę do szkoły bo chora jestem i całymi dniami gram, i ja chce coś pomóc, posprzątać, ale za cholerę nie umiem się w sobie zebrać
Poziom motywacji mam na minusie
I tak sobie od tygodnia męczy mnie sumienie, bo słyszę jak macocha się drze, że nic nie robię, ale dalej nie jestem w stanie nawet zmywarki opróżnić
Odpisz
15 października 2020, 11:25
@NothingWhitee: Ja który robię wszystko co mi każą, a potem odpoczywam nie aby naprawdę odpocząć, a tylko dlatego że mam to w planie dnia.
Odpisz
15 października 2020, 10:52
Ja: Mam dziś dzień wolny może bym coś zrobił?
Mózg: nie,'zbyt zmęczony trzeba odpocząć, korzystać z wolnego
J: To co robimy?
M: Nic, nie chce mi się cokolwiek robić
J: To może chodźmy spać
M: Nie, to strata czasu tak nic nie robić!
J: To może chodźmy się coś poruszać
M: Zbyt zmęczony zapomniałeś?
J: To co ty k***a chcesz?
M: A pamiętasz jak wyszłeś na idiote dwa lata temu gdy...
Odpisz