Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pozdrawiam świetliki
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2015, 16:05
zalecam ustawić odpowiednio balans bieli w aparacie. Będą wyglądały nieco lepiej.
Odpisz
6 grudnia 2013, 22:28
"Konserwy" buty dla kogoś kto używa hajsu rodziców.
Odpisz
6 grudnia 2013, 14:54
Jeśli faceci noszą takie buty,to już jest coś nie tak.Tyle mogę napisać.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2013, 16:51
Akurat tu się nie zgodzę. Rozumiem, te czapeczki z płaskim daszkiem, rureczki, ale Converse'y to akurat świetna rzecz. Ogólnie trampki. Są (jak dla mnie) megawygodne, da się w nich robić do słownie wszystko (od spaceru zaczynając, na graniu w piłkę kończąc) i wyglądają wporzo.
Przynajmniej te ''niskie'', te wysokie mi się nie podobają i do dupy się je zakłada.
Odpisz
6 grudnia 2013, 16:58
Nie wyglądają mi na buty,które nadałyby się do grania w piłkę nożną,ani do jakiegoś sportu,do którego potrzebna jest praca nóg.Przy miesiącu gry w nogę widać,że kompletnie by się rozleciały.Z tego co widzę,to mają duży zasięg sporo powyżej kostek,a noga(nie mówię o stopie),powinna mieć większą swobodę.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2013, 17:05
Oj też myślałem jak ty. Już ponad rok gram w piłkę w trampkach. Nie jest to o***ing, tylko niezłe kopanie (w tym z czuba). Brudzą się, to prawda, ale mi to wielkiego problemu nie stwarza. Co do tych nad kostkę, to mówię że ja preferuję te pod kostkę, nie wiem jak można w tych wysokich chodzić... Przy okazji utwardzany przód nieźle nadaje się do zadania bestialskiego kopa w dupę ;D
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:10
Każdy preferuje co innego,ale jeśli chodzi ci o zwykłe trampki,to jeszcze mogę tolerować :D
Odpisz
6 grudnia 2013, 17:21
Ja lubię ogólnie trampy, a converse lubię jedynie dlatego, bo w tym wypadku rzeczywiście droższe = wytrzymalsze. Raz miałem trampy za 30 zł to miesiąca nie wytrzymały, a jak wspomniałem moje już rok trzymają i prędzej z nich wyrosnę niż się zniszczą :d
Odpisz
6 grudnia 2013, 15:39
To jak ja mam za jasne trampki to specjalnie je przecieram, bo aż biją po oczach swoją jasnością. Ale sądząc z faktu, że autor kupuje conversy, zapewne właśnie zależy mu na jak największym efekcie :/
Odpisz
6 grudnia 2013, 15:36
prawda...
Odpisz
6 grudnia 2013, 15:06
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego na 1 obrazku trampki są za kostkę, a na 2 przed kostkę?
Odpisz
6 grudnia 2013, 12:15
Nie bardzo rozumiem o co chodzi na tym obrazku. Ktoś byłby łaskaw wytłumaczyć?
Odpisz
6 grudnia 2013, 13:04
@darcus: Chodzi o to, że na początku buty są czyste i białe a potem się brudzą.
Odpisz
6 grudnia 2013, 14:24
@PolandWolf: thx
Odpisz